Hİzmetler

RosCo-Consulting & audit Teknocon firmasına hukuki hizmetleri sunmuştur

Teknocon Şirketler Grubu RosCo Şirketi’nin uzman personelinin yardımı ile Rusya Federasyonu pazarına giriş yapmıştır. Danışmanlık büromuzun uzman personeli türk partnerimizin Rusya’daki ticari faaliyetini sürdürebilmesi için gerekli olan tüm hukuki işlemleri yüksek kalitede yerine getirmişlerdir. 

 teknokon_group.jpg

Merkez ofisi İstanbul’da (Türkiye) bulunan Teknokon Grup, 5 şirketten oluşan, birçok alanda başarı ile faaliyetini sürdüren şirkettir. Teknokon Grup, müşterilerine endüstriyel inşaat projelerinin her türlü mühendislik, tedarik ve inşaat işleriyle hizmet sunan çok-disiplinli bir kuruluştur.

Teknokon, elektrik santralleri, rafineriler, maden işleme tesisleri, petrokimya ve kimya tesisleri, hava ayrıştırma tesisleri, demir ve çelik tesisleri sektörleri gibi başlıca sanayi sektörlerine hizmet sunmaktadır.

Teknokon Makine, Rusya, Türkiye, Kuba, Gürcüstan gibi ülkelerindeki Gerdese-nikel (Türkiye), Rosmiks (Rusya), OGK-4 (Surgut, Rusya) ve diğer birçok müşterisi için depolama tankları, proses tankları, basınçlı tanklar, kuleler, karıştırıcı tanklar, ısı eşanjörleri, boru spulları, modüler skidler ve muhtelif proses ekipmanların tasarım, imalat ve tedarik işlerini gerçekleştirmektedir

«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)