VİZE İŞLEMLERİ

TÜM SINIRLARI AŞIYORUZ. TİCARİ VE İŞ AMAÇLI VİZELERİN HAZIRLANMA SÜRESİ 16 GÜNDÜR!

İşiniz devamlı gelişim içinde olduğundan siz bünyenize yabancı uyruklu personeli katma veya yabancı partnerler ile işbirliği içinde faaliyetinizi sürdürme niyetinde misiniz? Yalnız belirtilen prosedürleri herhangi engel ile karşılaşmadan yerine getirmek istiyorsunuz, değil mi? Bunun için ilk aşamada davet etmek istediğiniz yabancı uyruklu vatandaşların Rusya Federasyonu’na giriş yapmasını sağlamanız gerekiyor. Yabancı uyruklu personelin ülkeye giriş yapabilmeleri ile ilgili tüm sorumluluk İşveren durumundaki size aittir. Yalnız siz bürokrasi taraftarı değil iseniz, ve uzun süreli beklenti içinde olmak istemiyorsanız, bu işlemleri RosCo Şirketi’nin personel uzmanlarına bırakınız.

Tek girişli ve çok girişli, ticari ve iş vizeleri dahil olmak üzere, her türlü vizelerin alınması için ilk aşamada şirketinizin yabancı işçiye davetiye alınması kapmasımda Federal Göç Servisi Moskova şubesinde kaydını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Belirtilen işlem düzeni web-sitemizin RUSYA FEDERASYONU’NA YABANCI İŞÇİLERİN DAVET EDİMESİ bölümünde ayrıntılı açıklanmıştır.

Ticari amaçlı vizenin alınması için yabancı uyruklu vatandaş, tarafınızca sunulan davetiye ile kendi ülkesindeki Rusya Federasyonu Büyükelçiliğine başvuruda bulunmalıdır. Yapılan başvuru sonucunda kendisine Tek girişli veya çok girişli ticari amaçlı vize sunulacaktır. Vizenin en uzun geçerlilik süresi 1 (Bir) yıldır.

İş vizesinin alınma işlemi ise şirketinizin yetkili devlet dairelerinde yabancı işgücü istihdam iznini alması gerektiğinden dolayı daha uzun süreli bir işlemdir. Belirtilen süreç web-sitemizin BDT ÜLKELERİ VATANDAŞLARI İÇİN ÇALIŞMA İZNİ ALINMASI (VİZESİZ).

Tek girişli iş vizesinin alınması için yabancı uyruklu vatandaş tarafınızca sunulan Rusya Federasyonu’na giriş davetiyesi uyarınca kendi ülkesindeki Rusya Federasyonu Büyükelçiliğine başvuruda bulunmalıdır. Çoklu giriş-çıkışlı iş vizesi yabancı uyruklu vatandaşlara Rusya Federasyonu’nda sunulacaktır. Bunun için Federal Göç Servisi Moskova şubesine pasaport aslının, migrasyon kartının ve geçici ikametin de bulunduğu belgelerin sunulması ile başvuruda bulunulması gerekmektedir. Belirtilen belgelerin sunulmasından sonraki 16 (On Altı) gün içinde yabancı uyruklu vatandaşın bir daha Federal Göç Servisi Moskova şubesine uğrayıp, pasaportuna Rusya Federasyonu sınırlarında çoklu giriş-çıkış yapma hakkını tanıyan vizesi yapıştırılacaktır.

Unutmayınız! Sizin için tasarrufta bulunduğumuz süre içinde, ödemiş olduğunuz hizmetlerimizi bedelinden daha yüksek seviyedeki gelir elde edebilirsiniz.

HİZMETLERİN BEDELİ

Tekli giriş-çıkış vizesinin alınması:

5 000 rubleden başlayan fiyat ile

Çoklu giriş-çıkış vizesinin alınması:

3 000 rubleden başlayan fiyat ile

* Tüm devlet harçları müşteri tarafından karşılanmaktadır.

BELİRTİLEN İŞLEMLERİN YAPILMASI İÇİN ROSCO ŞİRKETİ’NİN GÖREVLENDİRİLMESİNİN AVANTAJLARI NEDİR?

  • Hem yabancı uyruklu vatandaşın hem de davet eden tarafın tüm vize işlemlerinin yapılması;
  • Siz gerekli olan belgeleri bir defa sunduktan sonra, vize işlemleri tamamlanıncaya kadar tüm süreç hakkında düşünmeyebilirsiniz.
  • Rusya Federasyonu sınırlarında tekli giriş-çıkış yapma hakkını tanıyan vizesinin hazırlanma süresi – 16 gün.
  • Rusya Federasyonu sınırlarında çoklu giriş-çıkış yapma hakkını tanıyan vizesinin hazırlanma süresi – 16 gün.
  • Şirketimizin 11 yıllık faaliyeti sırasında yabancı uyruklu vatandaşlara binden fazla vize alınmıştır.

HİZMET SİPARİŞİ VER "VİZE İŞLEMLERİ"

''ROSCO''
Şirketi Kuruluş
2004
Profesyonel Kurumlarda Üyelik:
SRO NP “Rusya Mali Denetim Birliği” üyeliği
(Belge numarası tarihi: 1809/28.12.2009)
Vergi danışmanları odası üyeliği
(sertifika numarası: 78)
HP 'Partner RDD'
(Rus Değerleme Derneği)
Dernek Üyeliği:
Moskova Ticaret ve
Endüstri birliği
(Belge numarası ve tarihi: 123-973/21.12.2009)
Rus Türk
İşadamları Birligi (RTİB)
Derecelendirme:
A++1+++1++[%]
(2009’da —
А++1+++1+[%])
RosCo,
Moskova şehri güvenilir şirketler birliğine dahil olmuştur
Uyumluluk Sertifikası:
GOST R İSO 9001-2008 (ISO 9001:2008) kalite yönetim sistemi sertifikası
Profesyonel
Sorumluluğu
Sigortalanmıştır