HAKKIMIZDA LİSANSLAR MÜŞTERİLERİMİZ HAKKIMIZDA HABERLER İLETİŞİM

Hakkimizda haberler

Samsung şirketler grubu rus pazarındaki faaliyetini geliştirmektedir. Şube açılımı işlemi RosCo Şirketi hukukçularının desteği ile yerine getirilmektedir. İş kurulması ve akreditasyon işlemi için Şirketimizin tercih edilmesi hukuk alanında yüksek uzmanlık seviyemizi belirtmektedir. 16 yıllık süre içinde biz büyük deneyim elde edip, en zor sorunları çözebilecek kapasitedeki profesyoneller seviyesine ulaştık.
RosCo hukuk uzmanları, yasal sorunları çözmede Alucon Şirketler Grubuna (Türkiye) destek vermektedir. Büyük tasarımcı, müteahhit, inşaat çözümleri üreticisi Rusya'da projeler gerçekleştiriyor. RosCo rus hukuk pazarında yüksek uzmanlık seviyesinde olan, inşaat sektörü dahil olmak üzere her türlü sektörlerde deneyim sahibi olan bir Şirket olarak tercih edilmiştir. Şirketimiz danışmanlık hizmetlerinden başlayarak, evrak hazırlanması ve evrak denetimi dahil olmak üzere her türlü desteği sağlamaktadır.
RosCo, hukuk alanı dahil olmak üzere her faaliyet alanında deneyimli ve güvenilir bir partner itibarına sahiptir. Dünyanın dört bir yanından büyük firmalar hukuki hizmet sunumu için bize başvurmaktadır. Sistem Şirketler Grubu'nun (Türkiye) bünyesindeki önde gelen bir birimi olan Sistem Reklamcılık A.Ş., müşterilerimizden biri oldu.
N.K. Koltsova Gelişimsel Biyoloji Enstitüsü göç hukuku alanında RosCo’nun hizmetlerinden yararlanmaktadır. Enstitü projelerine katılmak için lisansüstü, doktora çalışmalarına ve seminerlere dünyanın her yerinden genç uzmanlar ve bilim adamları geliyor. RosCo’nun görevi hızlı ve düzgün şekilde vize, çalışma izni ve diğer evrak teminin gerçekleştirilmesidir. 
Etiprodakts, Türk Şirketi ETI Maden IGM (bor madenciliği / işlemesindede dünya lideri)’nin bağlı kuruluşu olan Ab Etiproducts Oy (Finlandiya)’nın Moskova şehrindeki bağlı birimidir. Bayi olarak faaliyetini sürdüren Etiprodakts, düzgün ve verimli şekilde işlemesi gereken geniş partnerlik ağını kurmuştur. Meydana gelen sorunların bir kısmı RosCo’nun desteği ile çözüme kavuşturulmaktadır. 
Türk Şirketin Radiart’a ait olan Carisa markasının satışını gerçekleştirdiği ısıtma sistemleri için bileşenler tüm dünyada talep edilmektedir. Carisa marka tasarım radyatörleri, konvektörler, ısıtmalı havlu askıları ve aksesuarlar ülkemizde Şirket’in Rusya’daki temsilciliği aracılığı ile pazarlanmaktadır. Mal cirosu muhasebesi, finansal raporlama, ve genel faaliyetlerin hukuki desteği için alanında uzman olan Şirket olan RosCo – Consulting ve Audit tercih edilmiştir.
Tedarik zincirini optimize etmek için bulut çözümlerinin geliştirilmesi, uygulanması ve teknik bakımı alanlarında uzmanlaşmış uluslararası BT şirketi Generix Group, Rusya pazarındaki varlığını genişletnemktedir. Birimin gelişimi, dünyanın farklı ülkelerinden uzmanların katılımını gerektirir, sözkonusu durumda ise birçok göç sorunu ve beraberindeki bürokrasi ile uğraşılması gerektirmektedir. 
Danimarka kökenli bir aile işletmesi olan AgroScandia, Kaliningrad bölgesinde bir tarım işletmesi geliştiriyor. Şirketin öncelikleri arasında sürdürülebilir gelişme, karlılık ve kâr olmasının yanısıra devlet, ortaklar, çalışanlar ile sorumlu etkileşimin temin edilmesidir. Bu gibi durumlarda yabancı uyruklu vatandaşların uzman desteğine ihtiyaç vardır. RosCo uzmanları geniş çaplı hukuki danışmanlık hizmetini verip, federal ve yerel mevzuatın öğreniminde yardımcı oldular.
Şekerleme fabrikası "Vanüşkinı sladosti" lezzetli ürünleriyle Rusya ve BDT ülkelerinin pazarlarını fethetti. Üretici firmanın bir çok hammadde tedarikçisi, hazır ürünlerin toptancı müşterileri bulunduğundan, her biri ile düzgün işbirliği ilişkilerinin oluşturulması, ve meydana gelen anlaşmazlıkların ve tartışmaların çözülmesi gereklidir. Hukuki desteğin yapılması için Şirket yönetimi RosCo-Legal Advice Şirketini faaliyetin hukuki desteği konusunda deneyimli ve uzman partner olarak tercih etmiştir.
RosCo Şirketi çalışanları (personeli) temin etme hizmetlerini sunma faaliyetini sürdürmeyi hakettiğini onaylamıştır. RosCo Şirketler grubunun bünyesinde bulunan Özel istihdam bürosu ‘ROST’ А-112/77 numaralı 10.02.20 tarihli devlet akreditasyonunu almıştır. Tüm bilgiler Federal Çalışma ve İstihdam Hizmeti sicilinde kayıt edilmiştir.
1 2 3 4 5 27

Soru sorun
* - required for filling