Hİzmetler

TÜRKİYE’NİN İNŞAAT SEKTÖRÜNDE FAALİYETİNİ SÜRDÜREN ŞİRKETİ İLK CONSTRUCTİON TRADE ROSCO’NUN MÜŞTERİSİ OLMUŞTUR

Danışmanlık sektörünün önde gelen şirketlerinden birisinin hukuk ve muhasebe uzmanları Türkiye’nin inşaat sektöründeki dev şirketlerinden birisinin Moskova şubesine imzalanan sözleşme kapsamında belirli hizmetleri sunmaya başlamıştır. Yabancı işverenler muhasebe ve hukuki destek alanında tamamı ile RosCo – Consulting & Audit’ Şirketi’ni tercih etmektedir. 

İLK-CONSTRUCTION-TRADE.jpg

İlk Construction Trade, Inc Şirketi Türkiye'de ve yurtdışında sanayi ve konut sektöründe altyapı ve proje inşaatı sektöründe faaliyetini sürdürme amaçlı kurulmuştur. Şirket’in ilk uluslarası ofisi Türkmenistan’ın Aşgabat şehrinde açılmıştır. 

Günümüz itibarı ile İlk Construction Trade, Inc Şirketi Orta Asya’nın en çok tercih edilen müteahhitlerinden birisi olarak kabul edilmektedir.

Şirketin dünyanın birçok ülkesinde (Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Kazakistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Haiti, Venezuela, Malezya) şubeler zinciri bulunmaktadır. İlk Construction Trade, Inc Şirketi’nin müşterileri arasında Hyundai, LG ve diğer benzeri dev şirketler bulunmaktadır.

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)