Hİzmetler

“NEFTEGAZOVAYA VERTİKAL” ADLI BİR ANALİZ DERGİSİ ROSCO’YU MUHASEBESİNİN TUTULMASI İÇİN GÖREVLENDİRDİ

Başarılı şirketlerden biri daha RosCo ile işbirliği yoluna girdi. Bu şirket, “Neftegazovaya Vertikal” adlı bir ulusal analiz dergisidir. 

“Neftegazovaya Vertikal” Dergisi ile RosCo arasında dış kaynaktan muhasebe kayıtlarının tutulmasına ilişkin bir sözleşme imzalandı. Bundan sonra şirketimizin yüksek vasıflı uzmanları danışmanlık servisini verecekler, vergi ve maaşları hesaplayacaklar, muhasebe ve vergi kayıtlarını tutacaklar, zorunlu ödemeleri optimize edecekler, vergi raporlarını hazırlayıp ilgili makamlara sunacaklar ve bu ünlü dergi için başka hizmetlerini sunacaklar. 

НЕФТЕГАЗОВАЯ-ВЕРТИКАЛЬ1.jpg


“Neftegazovaya Vertikal” Dergisi, 20 yıldan beri yayınlanan bir ulusal petrol ve gaz işkolu dergisidir. Dergi, Enerji Endüstrisi İşletmelerinin uzmanlarına ve yöneticilerine, Enerji Endüstrisinin problemleri ile ilgilenen politikacılara ve iktidar organlarının temsilcilerine yönelik yayınlanmaktadır. Dergi, RF Enerji Bakanlığı ile yakın bir işbirliği içinde çalışıorr ve uzun yıllardır Rusya’nın petrol ve gaz medya araçları listesinde lider pozisyonlarını koruyor. 

Dergi, dijital ve basılı yayınları, analitik bakışları, profilli konferansların yönetimini ve Web Portalı kapsar. Dergi tarafından yayınlanan makalelerde ülkenin Enerji Endüstrisinin gelişmesi için optimal çözümler aranır. Bununla birlikte, profesyonel müzakerelere, tecrübe paylaşımına ve uluslararası işbirliğinin kurulmasına özellikle dikkat çekilir.

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)