Hİzmetler

“NEFTEGAZOVAYA VERTİKAL” ADLI BİR ANALİZ DERGİSİ ROSCO’YU MUHASEBESİNİN TUTULMASI İÇİN GÖREVLENDİRDİ

Başarılı şirketlerden biri daha RosCo ile işbirliği yoluna girdi. Bu şirket, “Neftegazovaya Vertikal” adlı bir ulusal analiz dergisidir. 

“Neftegazovaya Vertikal” Dergisi ile RosCo arasında dış kaynaktan muhasebe kayıtlarının tutulmasına ilişkin bir sözleşme imzalandı. Bundan sonra şirketimizin yüksek vasıflı uzmanları danışmanlık servisini verecekler, vergi ve maaşları hesaplayacaklar, muhasebe ve vergi kayıtlarını tutacaklar, zorunlu ödemeleri optimize edecekler, vergi raporlarını hazırlayıp ilgili makamlara sunacaklar ve bu ünlü dergi için başka hizmetlerini sunacaklar. 

НЕФТЕГАЗОВАЯ-ВЕРТИКАЛЬ1.jpg


“Neftegazovaya Vertikal” Dergisi, 20 yıldan beri yayınlanan bir ulusal petrol ve gaz işkolu dergisidir. Dergi, Enerji Endüstrisi İşletmelerinin uzmanlarına ve yöneticilerine, Enerji Endüstrisinin problemleri ile ilgilenen politikacılara ve iktidar organlarının temsilcilerine yönelik yayınlanmaktadır. Dergi, RF Enerji Bakanlığı ile yakın bir işbirliği içinde çalışıorr ve uzun yıllardır Rusya’nın petrol ve gaz medya araçları listesinde lider pozisyonlarını koruyor. 

Dergi, dijital ve basılı yayınları, analitik bakışları, profilli konferansların yönetimini ve Web Portalı kapsar. Dergi tarafından yayınlanan makalelerde ülkenin Enerji Endüstrisinin gelişmesi için optimal çözümler aranır. Bununla birlikte, profesyonel müzakerelere, tecrübe paylaşımına ve uluslararası işbirliğinin kurulmasına özellikle dikkat çekilir.

Firmaların ödemekle yükümlü
1. KDV 01.01.2019 tarihi itibariyle % 20 olarak belirlenmiştir ve ödemeleri her çeyrekte bir çeyrek bitimini takip eden ayın 25 ine kadar yapılmaktadır, KDV odemeleri 3 taksite bölunebilmektedir. 2. Kurumlar vergisi Kurumlar vergisi oranı % 20 dir, ödemeleri her çeyrekte bir çeyrek bitimini takip eden ayin 28 ine kadar yapılmaktadır. 3. Maaş vergileri Maaş vergileri her ay maaş ödemeleri ile birlikte yapılmaktadır, fonlara yapılan ödeme oranı takribi % 30 ve bireysel gelir vergisi % 13 tur. 4. Motorlu Taşıtlar Vergisi Motorlu Taşıtlar Vergisi - araçlarin modeline, motor hacmine vs. göre hesaplanır ve yılda 1 kez ödenir 5. Emlak vergisi Firmanın sahip olduğu gayrimenkullerin türü ve rayiç değerlerine göre hesaplanır, arazi ise vergisi yilda bir ofis, depo, fabrika, bina, daire vb ise her çeyrekte bir ödenir.
№1
RUSYA’DA ŞAHIS ŞİRKETİNİN KAYIT EDİLMESI
Şahıs şirketinin kayıt prosedürü hangi işlemlerden oluşmaktadır? Hangi kurumsal-yasal yapının belirlenmesi gerektiğine dair (Limited Şirket, Anonim Şirket, Kapalı Anonim Şirket, Şahıs şirketi), ve hangi vergi sisteminin seçilmesi gerektiğine dair (genel vergi sistemi, basitleştirilmiş vergi sistemi) detaylı bilgilerin verilmesi. Kayıt edilen Şahıs şirketinin faliyet kodunun belirlenmesi (ticari faaliyetin kodlarının belirlenmesi). Şahıs şirketinin kaydı için gerekli olan belgelerin hazırlanması. Gerektiği durumlarda basitleştirilmiş vergi sistemine geçmesi için gerekli olan belgelerin hazırlanması. Faturanın hazırlanması ve devlet harçlarının ödenmesi. Vergi dairesinde Şahıs şirketinin kayıt başvurusunun verilmesi sırasında müşterinin yanında bulunmak. Vergi dairesinde Şahıs şirketinin tescil belgesinin, vergi dairesine mükellef kaydının (İNN), Devlet Sicil Diaresinde Sicil Özetin alınması. Şahıs şirketinin mührünün hazırlanması. Şahıs şirketinin istatistik kodlarının alınması.
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)