Hİzmetler

“NEFTEGAZOVAYA VERTİKAL” ADLI BİR ANALİZ DERGİSİ ROSCO’YU MUHASEBESİNİN TUTULMASI İÇİN GÖREVLENDİRDİ

Başarılı şirketlerden biri daha RosCo ile işbirliği yoluna girdi. Bu şirket, “Neftegazovaya Vertikal” adlı bir ulusal analiz dergisidir. 

“Neftegazovaya Vertikal” Dergisi ile RosCo arasında dış kaynaktan muhasebe kayıtlarının tutulmasına ilişkin bir sözleşme imzalandı. Bundan sonra şirketimizin yüksek vasıflı uzmanları danışmanlık servisini verecekler, vergi ve maaşları hesaplayacaklar, muhasebe ve vergi kayıtlarını tutacaklar, zorunlu ödemeleri optimize edecekler, vergi raporlarını hazırlayıp ilgili makamlara sunacaklar ve bu ünlü dergi için başka hizmetlerini sunacaklar. 

НЕФТЕГАЗОВАЯ-ВЕРТИКАЛЬ1.jpg


“Neftegazovaya Vertikal” Dergisi, 20 yıldan beri yayınlanan bir ulusal petrol ve gaz işkolu dergisidir. Dergi, Enerji Endüstrisi İşletmelerinin uzmanlarına ve yöneticilerine, Enerji Endüstrisinin problemleri ile ilgilenen politikacılara ve iktidar organlarının temsilcilerine yönelik yayınlanmaktadır. Dergi, RF Enerji Bakanlığı ile yakın bir işbirliği içinde çalışıorr ve uzun yıllardır Rusya’nın petrol ve gaz medya araçları listesinde lider pozisyonlarını koruyor. 

Dergi, dijital ve basılı yayınları, analitik bakışları, profilli konferansların yönetimini ve Web Portalı kapsar. Dergi tarafından yayınlanan makalelerde ülkenin Enerji Endüstrisinin gelişmesi için optimal çözümler aranır. Bununla birlikte, profesyonel müzakerelere, tecrübe paylaşımına ve uluslararası işbirliğinin kurulmasına özellikle dikkat çekilir.

Rusya da Personel Istihdamı
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
VKS’ in Normal Çalışma İznine Göre
Çağdaş bir şirket, eleman seçerken sırf ulusal kaynaklara bakmıyor. Ekonomik ilişkilerin globalleşmesi, ihtiyaç duyulan elemanın yurtdışından davet edilmesini mümkün kılmaktadır. Bu durumda, Moskova’da veya Rusya’nın başka herhangi bir noktasında çalışma ruhsatının alınması olmazsa olmaz bir şarttır. Bu işlem oldukça zordur ve bütün taleplere uyulmasını gerektirir. Onun için bu işerin yapılması için mutlaka profesyonel yardım almak gerekmektedir. Çalışma ruhsatını almak isteyen uzmanlar (çok yüksek ücret alan uzmanlar dahil) bürokratik rutin işlerini tek başına yapacaklarsa, şirket, bu işlerde uzman olan firmalardan yardım alma bedelinden çok daha fazlasını kaybeder. RF mevzuatı ve düzenleyici evrakları uyarınca, Yüksek vasıflı uzmanlar (YVU), yabancı uyruklu vatandaş olup sözleşme/kontrata göre yıllık geliri 2 milyon Ruble’den yüksek olan şahıslardır. Bu elemanların yüksek seviyede bilgi ve uzmanlık alanında geniç tecrübelere sahip olduğu varsayılmaktadır. Bu tür elemanlar için üç yıllık (veya başka bir süre için) çalışma ruhsatı, diğer yabancı uyruklu çalışanlara göre daha kolay alınır. YVU davet etme hakkına hem yurtiçi ticari işletmeler hem de yabancı şirketlerin şubeleri sahiptirler. Bunlar için YVU Çalışma Ruhsatının süreçleri, ücretler, diğer nüanslar ve özellikler, sadece ince detaylarda farklılık gösterir. https://rosco.com.tr/calisma-izinleri/yuksek-nitelikli-uzmanlara-calisma-izni-alinmasi/
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)