Hİzmetler

RUSYA’DAKİ İLK FRANSIZ İŞLETMESİ “RUSKON” K.A.Ş. ROSCO İLE BİR SÖZLEŞME İMZALADI

Rusya’daki ilk Fransız İşletmesi “RUSKON” K.A.Ş. “RosCo Danışmanlık ve Denetim” Şirketi’nin müşterisi oldu: kurumsal hukuk alanında hukuk hizmetleri sözleşmesi imzalandı. RosCo’nun başkentin danışmanlık piyasasında uzun yıllardan beri gösterdiği başarılı faaliyetlerle kazandığı şirketin itibarı sayesinde Rus-Fransız şirketinin yönetimi yüksek vasıflı uzmanlarımızla işbirliğini seçtiler.

ruskon-cones.jpg 

“RUSKON” K.A.Ş., 2004 yılında Jukovskiy şehrinde (Moskova Eyaleti) kurulmuştur. Şirket, yaklaşık 1 milyar dondurma külahı üretim kapasitesine sahip olup bunları Avrupa’ya ve diğer kıtalara satar. 

Şirketin müşterileri arasında Nestle Rusya, Vologodskoye Morojenoye, Laguna Koil, Unilever, Belgorodskiy Hladokombinat vb. gibi büyük dondurma üreticileri sayılabilir. 

“RUSKON” K.A.Ş., birincisi 2007 yılında “Soğutma ve Dondurma Dünyası” adı altında düzenlenen bir fuarda, ikincisi ise “Prodexpo-2012” Fuarı kapsamında düzenlenen uluslararası gıda ürünleri yarışmasında “En İyi Ürün” katrgorisinde olmak üzere dondurma külahı için iki kez altın madalya kazandı. 

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)