Hİzmetler

ZKTeco Temsilcilik Ofisi için RosCo hukukçularını seçti

Biyometrik verifikasyon alanında lider olan Çin Şirketi ZKTeco, hukuk hizmetlerinin güvenilir ve sorumluluk bilen tedarikçisi olarak RosCo Danışmanlık ve Denetim Şirketini seçti. Danışmanlık şirketinin hukukçuları, ZKTeco Rusya Temsilcilik Ofis faaliyetlerinin Rusya Federasyonu mevzuatına uygun olarak yürütülmesi için profesyonel hukuki destek hizmetlerini sunacaklar.

ZKTeco.jpg

2007 yılında kurulan ZKTeco, biyometrik verifikasyon alanında en büyük Çinli şirkettir. Şu anda yaklaşık 1000 kişilik araştırma ve geliştirme kadrosu dahil olmak üzere ZKTeco bünyesinde dünya çapında toplam 3500 eleman çalışıyor. Dongguan şehrinde bulunan şirketin merkez ofisi modern üretim tesislerine sahip olup Xiamen şehrindeki merkezi bünyesinde ise kurumsal yazılım veritabanı ve yenilikçi çözümler geliştirme merkezi kurulmaktadır. 

ZKTeco, Silikon Vadisi, Avrupa, Güney Kore, Xiamen, Dalian, Shenzhen, Hangzhou vb. yerlerde çeşitli bilimsel araştırma, proje ve yenilikçi merkezlere sahiptir. Çin’in büyük şehirlerinde ve dünyanın bölgeleri ile ülkelerinde Şirketin geniş satış kanalları ve servis ağları faaliyet göstermektedir. 

«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)