Hİzmetler

TÜRK ŞİRKETİ FAF VANA ROSCO İLE İŞBİRLİĞİNE BAŞLAMIŞTIR

Türk üretici firması FAF Vana’nın resmi temsilciliği olan OOO FAF VANA SANAYİ Rosco-Consulting & Audit ile işbirliğine başlamıştır: şirketlerimiz arasında muhasebe ve hukuki destek sözleşmesi imzalanmıştır.

Temsilciliğin yönetimi iyi bir karar alarak muhasebe ve hukuki destek işlerinin yürütülmesi için güvenilir ve alanında uzman olan Şirket ile çalışmayı tercih etmiştir. RosCo’nun sunduğu hizmetlerinden yararlanmak müşterilerimize sürdürdükleri mali ve ticari faaliyet sırasında öngörülen düzende hukuki desteğin sağlanması, Rusya Federasyonu’ndaki mevzuatın ihlal edilmemesi ve de maddi kaynakların ve zamanın tasarrufu temin edecektir. 

FAF-Vana.jpg

FAF Vana – Önde gelen küresel vana üreticilerinden birisidir. Günümüz itibarı ile kelebek vana, glob vana, küresel vana, kompansatör, çekvalf, pislik tutucu, pirinç ürünler ve diğer özel imalatlar gerçekleştirmektedir.

FAF Vana, bugün 11.000 m2 toplam ve 5.500 m2 kapalı alana sahip olan Ankara Kazan ilçesinde bulunan fabrikasında üretime devam etmektedir.

Firmanın merkez ofisi Ankara’da bulunup, aynı zamanda İstanbul ofisindeki satış ekibi ve lojistik merkeziyle FAF Vana ticari faaliyetini yaygın şekilde sürdürmektedir. FAF Vana ürünlerini 40’tan fazla ülkeye ihraç etmektedir. 

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)