Hİzmetler

TÜRK ŞİRKETİ GÖÇMAKSAN’IN TEMSİLCİLİĞİ ROSCO’NUN MÜŞTERİSİDİR

Göçmaksan ünvanlı dev Türk şirketinin Moskova temsilciliği ile Rosco-Consulting & Audit arasında hizmet sözleşmesi imzalanmıştır. Piyasanın önde gelen danışmanlık şirketinin uzmanları müşterimizin Rusya Federasyonu’ndaki faaliyeti sırasında hukuk ve muhasebecilik alanında destekleme taahhütlerini üstlenmişlerdir. 

RosCo’nun hukuk ve muhasebe uzmanlarının desteği sayesinde her şirketin çıtasını yükseltmesi sağlanmaktadır: Dış kaynak kullanımı, bünyenizde hukuk ve muhasebe elemanlarının bulundurma ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Bundan dolayı maddi kaynaklarının tasarrufu sağlanıp, yarınlarınızın daha güvenli olması sağlanacaktır. RosCo uzmanlarının profesyonelliği ve büyük deneyimi müşterimize sağlam destek olmaktadır. 

Gocmaksan.jpg

Göçmaksan – inşaat demiri bükme ve inşaat demiri kesme makinaları üreten ilk Türk şirketidir. Demir bükme makinaları, demir kesme makinaları, kombine makinalar, doğrultma makinaları, hafif inşaat makinaları, opsiyonel aparatlar, şap makinaları ve el aletlerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Şirket Rusya dahil olmak üzere ürünlerin birçok ülkeye ihracatını gerçekleştirmektedir. 

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)