Hİzmetler

NPO SSK ÜNVANLI BÜYÜK ÜRETİCİ ŞİRKET ROSCO’YA HİZMET BAŞVURUSUNDA BULUNMUŞTUR

En büyük Rus üreticisi olan NPO SSK ile hukuki destek anlaşması imzalanmıştır. 

Rosco-Consulting & Audit’in müşteri portföyü farklı büyüklükleri, faaliyet alanları ve ortaklık yapılarına sahip olan şirketlerden oluşmaktadır. Değişmez olan unsur ise sunulan denetleme, muhasebe ve hukuki hizmetlerin yüksek seviyesidir. 15 yıldır Rus ekonomisini olumlu etkileyen şirketler RosCo’ya en zor görevler tanıyor, ve buna rağmen şirketimizin itibarının her gün daha da geliştiği görülmektedir. 

НПО-ССК_лого.jpg

1993 yılında kurulan NPO SSK şirketi 4 ve 5 jenerasyon endüstriyel kurşun aküler üretimini gerçekleştiren Rusya Federasyonu’ndaki tek şirkettir. NPO SSK şirketi lityum pillere dayalı enerji depolama sistemlerinin geliştirilmesi ve üretilmesi alanında faaliyetini sürdürmektedir. Onun tarafından üretilen ürünlerin tüketicileri TOP 1000’e dahil olan Rusya’nın en büyük şirketleridir. 

NPO SSK şirketi 5 yıldan uzun süredir aktif adaptif ağlar (Smard Grid) için güvenli, enerji verimli ve ticari olarak uygulanabilir lityum pillerin, akülerin, enerji depolama cihazlarının gelişmelerine ve üretimine aktif olarak katılmaktadır. 

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)