Hİzmetler

ÇİN ŞİRKETİ NUCTECH PERSONEL DENETİMİNİ ROSCO YARDIMI İLE GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR

Rosco-Consulting & Audit şirketler grubu ile Nuctech çin şirketinin Rusya’daki temsilciliği arasında personel denetiminin gerçekleştirilmesine dair anlaşma imzalanmıştır.

Personel denetimi – Şirketlerin sürdürdüğü faaliyetinin verimli olmasının teminin en önemli adımlarından birisidir. RosCo uzmanları en kısa süre içinde personel kaydının öngörülen düzende yapılmasının ve gereken evrakların hazırlanma düzeninin denetimini gerçekleştiriyor.

Belirtilen denetimin gerçekleştirilmesi oluşabilecek olan tüm noksanlıkların tespit edilip düzeltilmesi ve gelecekte tekrarlanmaması temin edilecektir: adımlar Göç mevzuatı, iş mevzuatı uyarınca sürdürülüp, oluşabilecek olan cezalardan doğacak olan maddi kayıp engellenmiş sayılacaktır. 

Nuctech_logo.jpg

TsinHua (Çin, Pekin şehri) üniversitesi bazında kurulan Nuctech company Limited, patentli radyasyon görüntüleme teknolojisine dayalı yüksek teknoloji güvenlik ürünleri tedarikçisidir. Nucteh’in piyasaya sürdüğü teknolojilerden, sivil havacılık, gümrük, şehir metro, karayolları ve demiryolları, önemli güvenlik noktaları dahil olmak üzere dünyanın 130’dan fazla ülkesi ve bölgesi yararlanmaktadır.

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)