Hİzmetler

SALIM PETROLEUM DEVELOPMENT N.V. ŞİRKETİ ROSCO’YA BAŞVURUDA BULUNMUŞTUR

Rosco-Consulting & Audit şirketinin müşteri portföyüne Salım Petroleum Development N.V. ünvanlı dev petrol şirketi dahil olmuştur: Akreditasyon hizmetlerinin yerine getirilmesine dair kontrat imzalanmıştır. 

Minerallerin çıkarılması ve işlenmesi sektöründeki rus ve uluslararası alanda faaliyetini sürdüren dev şirketler tartışılmaz profesyonellik ve güvenilirliğinden dolayı RosCo’yu tercih ediyorlar. Piyasanın en önde gelen danışmanlık şirketlerinden birisi ile çalışmak hem onurlu bir tercih hem de hesaplı: RosCo uygun fiyatlar ile en yüksek seviyedeki hizmetleri sunmaktadır. 

Салым-Петролеум.jpg

Salım Petroleum Development N.V. (SPD) Batı Sibirya'nın Salım bölgesindeki petrol sahası grubunda çalışmaların yerine getirilmesi amacı ile 1996 yılında kurulmuştur. SPD’un ortakları Shell Salım Development B.V. ve PAO Gazpromneft şirketleridir. 

Günümüz itibarı ile Salım projesi geniş, modern dünya standartlarındaki bir petrol sahasıdır. Salım projesinin başladığı tarihten itibaren toplam üretilen petrol hacmi 65 milyon tondan fazladır. Ülke bütçesine yapılan vergi ödemelerinin toplamı 350 milyar rubledir. Şirket, sosyal yatırımlara yıllık 80 milyon ruble ayırmaktadır. 

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)