Hİzmetler

RosCo Şirketi 'Mediker' sağlık grubu ile işbirliğine başlamıştır

RosCo Şirketi ile Kazakistan sağlık grubu 'Mediker' arasında hukuki hizmetlerinin sunulması ile ilgili sözleşme imzalanmıştır.

Компания «РосКо» заключила контракт на оказание юридических услуг с казахским медицинским центром «Медикер».О Медицинском центре «Медикер»ТОО «Медикер» является одной из крупнейших медицинских компаний в Казахстане. «Медикер» является основным партнером многих ведущих страховых компаний, занимающихся личным страхованием, в том числе и страхованием на случаи болезни. Деятельность компании развернута на всей территории Казахстана: в состав ее входят 14 структурных подразделений. Компания постоянно обеспечивает и открывает рабочие места по всему Казахстану. На сегодня клиентов компании обслуживают более 1 300 сотрудников.

'Mediker' Şirketi hakkında:

'Mediker' sağlık grubu Kazakistan'ın sağlık sektöründe faaliyetini sürdüren en büyük şirketlerden birtanesidir. 'Mediker' sağlık grubu birçok önemli sigorta şirketi ile işbirliği içinde olup, aynı zamanda hastalık sigortası dahil olmak üzere sigorta hizmetlerini sunmaktadır. 'Mediker' sağlık grubu, bünyesinde bulunan 14 alt bölümü ile Kazakistan'ın her bölgesinde faaliyetini sürdürmektedir. Sağlık merkezi Kazakistan'ın her bölgesinde personel çalıştırmakla, ülkesine iş yeri katkısında bulunmaktadır. Şu an itibarı ile sağlık grubunun 1300'en fazla sayıdaki personeli müşterilerine hizmet vermektedir.

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)