Hİzmetler

Çin firması ‘Deli’ RosCo Şirketi’nin müşteri listesine dahil olmuştur

RosCo Şirketi’nin geniş müşteri listesine uluslararası alanda faaliyetini sürdüren kırtasiye ürün üreticisi ve tedarikçisi durumundaki ‘Deli’ şirketi eklenmiştir.

Китайская компания «Deli» вошла в список клиентов «РосКо»

RosCo Şirketi ile Deli firması arasında imzalanan işbirliği sözleşmesinin şartları uyarınca tarafımızca yabancı şirketlerin faaliyetleri sırasındaki hukuki destek verilecektir. 

Şirket 1988 yılında Çin’de kurulan şirket günümüz itibarı ile ülke pazarında en önemli kırtasiye ürün üretici firmalarından biri olarak tanınmaktadır. Çin’in en büyük sanayi bölgelerinde yerleşen 38 bağlı kuruluşa sahip olan Şirket Rusya dahil olmak üzere dünyanın 150 ülkesinde temsilcilikleri bulundurup, üretilen ürünlerin ihracatını gerçekleştirmektedir.

Şirket’in ürettiği kırtasiye malzemeleri başlıca şunlardır: kalem, tükenmez kalem, elektronik ofis malzemeleri, ofis makineleri, laminasyon makineleri, yazı, çizim gereçleri, evrak imha makineleri, saat ve diğer malzemeler.

Şirket’ler grubunun bünyesinde gayrımenkul, ofis malzemeleri üretimi, kırtasiye malzemeleri ve hediye üretimi, tutkal ve dekorasyon malzemeleri üretimi, ithalat ve ihracatı gibi çeşitli sektörlerdeki faaliyetlerde bulunan 10’dan fazla şirket bulunmaktadır. 

Şirket’ler grubunun sahip olduğu modern lojistik sistemi sayesinde dünyanın tüm ülkelerine üretilen ürünlerin nakliyesini gerçekleştirme fırsatı bulmaktadır. Deli Şirketi ISO9001 uluslararası kalite kontrol sistemi sertifikası ve ISO14001 çevre güvenliği sistemi sertifikasına sahip olup, ayrıca ERP kurumsal kaynak planlama sistemini uygulamaktadır.

Şirket sanayi bölgeleri ve endüstriyel park inşaatı gibi birçok milli projede iştirak etmiştir (Xingling sanayi bölgesi vs). Hızla gelişim gösteren Deli’ şirketinin 2009 yılı yıllık cirosu 2 milyar doları aşmıştır.

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)