Hİzmetler

Çin firması ‘Deli’ RosCo Şirketi’nin müşteri listesine dahil olmuştur

RosCo Şirketi’nin geniş müşteri listesine uluslararası alanda faaliyetini sürdüren kırtasiye ürün üreticisi ve tedarikçisi durumundaki ‘Deli’ şirketi eklenmiştir.

Китайская компания «Deli» вошла в список клиентов «РосКо»

RosCo Şirketi ile Deli firması arasında imzalanan işbirliği sözleşmesinin şartları uyarınca tarafımızca yabancı şirketlerin faaliyetleri sırasındaki hukuki destek verilecektir. 

Şirket 1988 yılında Çin’de kurulan şirket günümüz itibarı ile ülke pazarında en önemli kırtasiye ürün üretici firmalarından biri olarak tanınmaktadır. Çin’in en büyük sanayi bölgelerinde yerleşen 38 bağlı kuruluşa sahip olan Şirket Rusya dahil olmak üzere dünyanın 150 ülkesinde temsilcilikleri bulundurup, üretilen ürünlerin ihracatını gerçekleştirmektedir.

Şirket’in ürettiği kırtasiye malzemeleri başlıca şunlardır: kalem, tükenmez kalem, elektronik ofis malzemeleri, ofis makineleri, laminasyon makineleri, yazı, çizim gereçleri, evrak imha makineleri, saat ve diğer malzemeler.

Şirket’ler grubunun bünyesinde gayrımenkul, ofis malzemeleri üretimi, kırtasiye malzemeleri ve hediye üretimi, tutkal ve dekorasyon malzemeleri üretimi, ithalat ve ihracatı gibi çeşitli sektörlerdeki faaliyetlerde bulunan 10’dan fazla şirket bulunmaktadır. 

Şirket’ler grubunun sahip olduğu modern lojistik sistemi sayesinde dünyanın tüm ülkelerine üretilen ürünlerin nakliyesini gerçekleştirme fırsatı bulmaktadır. Deli Şirketi ISO9001 uluslararası kalite kontrol sistemi sertifikası ve ISO14001 çevre güvenliği sistemi sertifikasına sahip olup, ayrıca ERP kurumsal kaynak planlama sistemini uygulamaktadır.

Şirket sanayi bölgeleri ve endüstriyel park inşaatı gibi birçok milli projede iştirak etmiştir (Xingling sanayi bölgesi vs). Hızla gelişim gösteren Deli’ şirketinin 2009 yılı yıllık cirosu 2 milyar doları aşmıştır.

Rusya da Personel Istihdamı
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
VKS’ in Normal Çalışma İznine Göre
Çağdaş bir şirket, eleman seçerken sırf ulusal kaynaklara bakmıyor. Ekonomik ilişkilerin globalleşmesi, ihtiyaç duyulan elemanın yurtdışından davet edilmesini mümkün kılmaktadır. Bu durumda, Moskova’da veya Rusya’nın başka herhangi bir noktasında çalışma ruhsatının alınması olmazsa olmaz bir şarttır. Bu işlem oldukça zordur ve bütün taleplere uyulmasını gerektirir. Onun için bu işerin yapılması için mutlaka profesyonel yardım almak gerekmektedir. Çalışma ruhsatını almak isteyen uzmanlar (çok yüksek ücret alan uzmanlar dahil) bürokratik rutin işlerini tek başına yapacaklarsa, şirket, bu işlerde uzman olan firmalardan yardım alma bedelinden çok daha fazlasını kaybeder. RF mevzuatı ve düzenleyici evrakları uyarınca, Yüksek vasıflı uzmanlar (YVU), yabancı uyruklu vatandaş olup sözleşme/kontrata göre yıllık geliri 2 milyon Ruble’den yüksek olan şahıslardır. Bu elemanların yüksek seviyede bilgi ve uzmanlık alanında geniç tecrübelere sahip olduğu varsayılmaktadır. Bu tür elemanlar için üç yıllık (veya başka bir süre için) çalışma ruhsatı, diğer yabancı uyruklu çalışanlara göre daha kolay alınır. YVU davet etme hakkına hem yurtiçi ticari işletmeler hem de yabancı şirketlerin şubeleri sahiptirler. Bunlar için YVU Çalışma Ruhsatının süreçleri, ücretler, diğer nüanslar ve özellikler, sadece ince detaylarda farklılık gösterir. https://rosco.com.tr/calisma-izinleri/yuksek-nitelikli-uzmanlara-calisma-izni-alinmasi/
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)