Hİzmetler

‘Polen Tantuni’ Rosco Şirketi’nin müşteri listesine dahil olmuştur

Türk fast food lokantalar zinciri ‘Polentantuni’ http://www.polentantuni.com/) RosCo Şirketi ile Rusya’daki ticari faaliyetileri için hukuki ve muhasebe destek sözleşmesini imzalamıştır.

Список клиентов «РосКо» пополнился компанией «Polen Tantuni»

Yeni müşterimiz büyük beğeni toplayan hizmet anlayışı, güvenilirliği ve değişmez lezzeti sayesinde uluslararası alanda en büyük gelişim gösteren kuruluşlardan birisidir. ‘Polen Tantuni’ ürettiği türk mutfağının geleneksel lezzeti sayesinde müşterilerin en çok tercih ettiği lokantalarından biri olmayı başarmıştır. ‘Polen Tantuni’ 14 Ağustos 2009 tarihinde Özdilekpark Alışveriş Merkezinde hizmet hayatına atılmıştır.

Lokanta menüsünde Avrupa’nın ve Rusya’nın taleplerinin gözönünde bulundurulması ile uzakdoğu mutfağı yemekleri mevcuttur. Türkiye’nin Güney Anadolu mutfağından olan ‘tantuni’ lezzeti  Moskova’da çok beğenilmektedir.

Firma, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerinin kurup faaliyetini uluslararası standartlara uygun sürdürmektedir.  Firma kalite anlayışı çerçevesinde personele sürekli eğitimler vermektedir. ‘Polen Tantuni’nin hedefi fast food alanında Amerika, Avrupa ve Asya pazarlarına açılarak kulvarında lider marka olmaktır.

‘Ekonomist’ dergisi ‘Polentantuni’ kurucusunu yurtiçi ve uluslararası fast food alanlarındaki başarısı yüzünden  en başarılı türk işadamlarından biri olarak göstermiştir.

Rusya da Personel Istihdamı
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
VKS’ in Normal Çalışma İznine Göre
Çağdaş bir şirket, eleman seçerken sırf ulusal kaynaklara bakmıyor. Ekonomik ilişkilerin globalleşmesi, ihtiyaç duyulan elemanın yurtdışından davet edilmesini mümkün kılmaktadır. Bu durumda, Moskova’da veya Rusya’nın başka herhangi bir noktasında çalışma ruhsatının alınması olmazsa olmaz bir şarttır. Bu işlem oldukça zordur ve bütün taleplere uyulmasını gerektirir. Onun için bu işerin yapılması için mutlaka profesyonel yardım almak gerekmektedir. Çalışma ruhsatını almak isteyen uzmanlar (çok yüksek ücret alan uzmanlar dahil) bürokratik rutin işlerini tek başına yapacaklarsa, şirket, bu işlerde uzman olan firmalardan yardım alma bedelinden çok daha fazlasını kaybeder. RF mevzuatı ve düzenleyici evrakları uyarınca, Yüksek vasıflı uzmanlar (YVU), yabancı uyruklu vatandaş olup sözleşme/kontrata göre yıllık geliri 2 milyon Ruble’den yüksek olan şahıslardır. Bu elemanların yüksek seviyede bilgi ve uzmanlık alanında geniç tecrübelere sahip olduğu varsayılmaktadır. Bu tür elemanlar için üç yıllık (veya başka bir süre için) çalışma ruhsatı, diğer yabancı uyruklu çalışanlara göre daha kolay alınır. YVU davet etme hakkına hem yurtiçi ticari işletmeler hem de yabancı şirketlerin şubeleri sahiptirler. Bunlar için YVU Çalışma Ruhsatının süreçleri, ücretler, diğer nüanslar ve özellikler, sadece ince detaylarda farklılık gösterir. https://rosco.com.tr/calisma-izinleri/yuksek-nitelikli-uzmanlara-calisma-izni-alinmasi/
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)