Hİzmetler

RosCo Şirketi ile POLA İnc. Şirketi arasında Rusya Federasyonu’ndaki ticari faaliyetini destek sözleşmesi imzalanmıştır

RosCo Şirketi kozmetik ürün sektöründe faaliyetini sürdüren ünlü japon şirketi POLA İnc. İle hizmet sözleşmesini imzalayıp, sözleşmenin şartları uyarınca Rusya Federasyonu’ndaki faaliyetine  hukuki destek verecektir. 

Заключен контракт между «РосКо» и POLA Inc. на сопровождение коммерческой деятельности в РФ

1929 yılında Sinobu Sudzuki tarafından Sidzuoka ilçesinde kurulan şirket günümüz itibarı ile kozmetik ürün ve kozmetik hizmet sektöründe uluslararası dev şirketlerden biridir. Şirket üretimini  en son teknoloji ve bilimsel yenilikler ile sürdürüp, yüzyıllık deneyimi sayesinde ürettiği yüz, cilt ve saç bakım ürünleri dünyanın  tüm ülkelerinde bir marka haline gelmiştir.

Uluslararası marka statüsüne sahip olan POLA Şirketi ilk adımlarını 1958 yılında Hong Kong şehrinde atıp, sonradan ise Amerika, Asya ve Avrupa’da mağazalarını açmakla yurtdışı pazarındaki yerini sağlamlaştırmıştır.

POLA İnc. yüksek kalitedeki kozmetik ürünlerin üretiminin yanısıra diğer şirketler için OEM ürünlerini üretmesi sonucu faaliyetini geliştirip yatırımlarını daha verimli şekilde kullanma avantajına sahiptir. Şirket sürdürdüğü üretim faaliyetinin yanısıra Japonya’da açtığı POLA sanat müzesi gibi çeşitli bilimsel etkinliklerde bulunmaktadır. Sidzuoka ve Fikura üretim tesisleri 1997 ile 2000 yılları arasında ISO9001, ISO9002 ve ISO 14001 kalite uygunluk sertifikalarını almışlardır.

2005 yılından itibaren dünyanın birçok ülkesinde açtığı ‘POLA THE BEAUTY’ lüks güzellik salon projesi sayesinde uluslararası alanda kozmetik sektöründeki danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır. POLA Şirketi’nin temsilcilikleri Pekin şehrinin kozmetik salon zincirlerinde ve alışveriş merkezlerinde 2007 yılında açılmaya başlamıştır. POLA Inc. Rusya Federasyonu’ndaki temsilciliği aynı sürede açılmıştır. 

Rosco ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin bayramını tebrik ederiz
Rosco ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin bayramını tebrik ederiz
Sayısı 50 yi aşan muhasebeci, hukukçu, mali denetimci, idari kadrosu ve geniş hizmet yelpazesi ile siz degerli müşterilerimize Rusya da hukuk, muhasebe, vize ve çalisma izinleri, firma kapanişları, insaat lisanslarının alınmasi, personel bulma, marka registrasyonları, mali denetim, uluslararası standartlara uygun finansal raporlama, ticari mahkemelerde temsil vb. alanlarda hizmet veren RosCo Consulting&Audit ailesi olarak dayanışma ve yardımlaşmayı artıran, hoşgörü duygularını güçlendiren mübarek Ramazan Bayramizi kutlar, sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz.
Deleted video
This video is unavailable.
RosCo ile çalışmanın avantajları
RosCo Şirketi, tecrübeli ve talep gören uzmanların ekibidir. Biz, on yıldan fazla bir zamanda Moskova’da muhasebe servisini vermekteyiz. Bu süre içerisinde Rusya ve başka ülkelerin mukimi olan onlarca şirket bizim müşterimiz oldu. Bir çok şirket yöneticisi, bizi meslektaşlarına ve partnerlerine tavsiye ediyorlar. Bu da şirketimize karşı gösterilen güvenin en önemli kanıtıdır. Şirketimiz, işletmeler, organizasyonlar, tüzel kişiler için muhasebe hizmetleri dahil olmak üzere bir çok hizmet sunarız. Bu çok rağbet gören bir faaliyet alanıdır ki burada bir hatanın bedeli oldukça yüksektir. “ROSCO”DAN GENİŞ HİZMET AĞI Muhasebecilik hizmetlerinin ücreti, verilen hizmet paketine bağlı olmakla birlikte herhalükarda kadrolu muhasebeciye ödenecek maaş ücretinden daha düşük olacak, etkisi ise tahmin edilebilir ve şirketi çok memnun edecektir. Bunun sebebi, elemanlarımızın çok tecrübeli olması ve en zor konuları bile kolayca çözebilmesidir. Uzmanlarımızın profesyonelliğinden en ufak kuşkunuz bile olmayacaktır. Muhasebe kayıtlarınızı hem kontrol edip gerektiğinde yeniden düzenleme yaparız hem de kayıt tutma ve raporlama sürecinin optimizasyonu için önerilerde bulunuruz. Değişik alanlarda faaliyet gösteren müşterilerle çalıştığımızda, bir çok konu çözeriz, değişik alanlardaki bilgi ve becerilerimizi geliştiririz, mali kayıpların oluşmasını önleriz. Danışmanlık acentamızın uzmanları, işinizin istikrarlı olarak gelişmesi ve mali sonuçlarınızın daha iyi olması için sağlam bir temel oluşturmanıza yardım ederler. https://rosco.com.tr/rusyada-muhasebe-hizmetleri/
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)