Hİzmetler

RosCo Şirketi ile POLA İnc. Şirketi arasında Rusya Federasyonu’ndaki ticari faaliyetini destek sözleşmesi imzalanmıştır

RosCo Şirketi kozmetik ürün sektöründe faaliyetini sürdüren ünlü japon şirketi POLA İnc. İle hizmet sözleşmesini imzalayıp, sözleşmenin şartları uyarınca Rusya Federasyonu’ndaki faaliyetine  hukuki destek verecektir. 

Заключен контракт между «РосКо» и POLA Inc. на сопровождение коммерческой деятельности в РФ

1929 yılında Sinobu Sudzuki tarafından Sidzuoka ilçesinde kurulan şirket günümüz itibarı ile kozmetik ürün ve kozmetik hizmet sektöründe uluslararası dev şirketlerden biridir. Şirket üretimini  en son teknoloji ve bilimsel yenilikler ile sürdürüp, yüzyıllık deneyimi sayesinde ürettiği yüz, cilt ve saç bakım ürünleri dünyanın  tüm ülkelerinde bir marka haline gelmiştir.

Uluslararası marka statüsüne sahip olan POLA Şirketi ilk adımlarını 1958 yılında Hong Kong şehrinde atıp, sonradan ise Amerika, Asya ve Avrupa’da mağazalarını açmakla yurtdışı pazarındaki yerini sağlamlaştırmıştır.

POLA İnc. yüksek kalitedeki kozmetik ürünlerin üretiminin yanısıra diğer şirketler için OEM ürünlerini üretmesi sonucu faaliyetini geliştirip yatırımlarını daha verimli şekilde kullanma avantajına sahiptir. Şirket sürdürdüğü üretim faaliyetinin yanısıra Japonya’da açtığı POLA sanat müzesi gibi çeşitli bilimsel etkinliklerde bulunmaktadır. Sidzuoka ve Fikura üretim tesisleri 1997 ile 2000 yılları arasında ISO9001, ISO9002 ve ISO 14001 kalite uygunluk sertifikalarını almışlardır.

2005 yılından itibaren dünyanın birçok ülkesinde açtığı ‘POLA THE BEAUTY’ lüks güzellik salon projesi sayesinde uluslararası alanda kozmetik sektöründeki danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır. POLA Şirketi’nin temsilcilikleri Pekin şehrinin kozmetik salon zincirlerinde ve alışveriş merkezlerinde 2007 yılında açılmaya başlamıştır. POLA Inc. Rusya Federasyonu’ndaki temsilciliği aynı sürede açılmıştır. 

Banka Hesabınızın Bloke Edilmesi. Rusya vlog RosCo
Banka Hesabınızın Bloke Edilmesi. Rusya vlog RosCo
Hesabinizin banka tarafindan kapatilmasi halinde cok buyuk ihtimalle bankalar arasi kara listeye alinacaginiz icin yeni bir hesap acmanizda zorlasacaktir, bu duruma gelmemek icin hangi bankada hesap acilmali, nelere dikkat edilmeli vb her turlu nuansi hem teoride hem pratikte tecrume eden uzmanlarimiza danismanizi ve bu konularda hukuki destek almanizi onemle tavsiye ederiz. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Banka Hesabi Acilisi
Hesabınızın banka tarafından kapatılması halinde çok büyük ihtimalle bankalar arası kara listeye alınaca ğınız için yeni bir hesap açmanızda zorlaşacaktır, bu duruma gelmemek için hangi bankada hesap açılmalı, nelere dikkat edilmeli vb her türlü nüansı hem teoride hem pratikte tecrube eden uzmanlarımıza danışmanızı ve bu konularda hukuki destek almanızı önemle tavsiye ederiz. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız için websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)