Hİzmetler

RosCo Şirketi ile POLA İnc. Şirketi arasında Rusya Federasyonu’ndaki ticari faaliyetini destek sözleşmesi imzalanmıştır

RosCo Şirketi kozmetik ürün sektöründe faaliyetini sürdüren ünlü japon şirketi POLA İnc. İle hizmet sözleşmesini imzalayıp, sözleşmenin şartları uyarınca Rusya Federasyonu’ndaki faaliyetine  hukuki destek verecektir. 

Заключен контракт между «РосКо» и POLA Inc. на сопровождение коммерческой деятельности в РФ

1929 yılında Sinobu Sudzuki tarafından Sidzuoka ilçesinde kurulan şirket günümüz itibarı ile kozmetik ürün ve kozmetik hizmet sektöründe uluslararası dev şirketlerden biridir. Şirket üretimini  en son teknoloji ve bilimsel yenilikler ile sürdürüp, yüzyıllık deneyimi sayesinde ürettiği yüz, cilt ve saç bakım ürünleri dünyanın  tüm ülkelerinde bir marka haline gelmiştir.

Uluslararası marka statüsüne sahip olan POLA Şirketi ilk adımlarını 1958 yılında Hong Kong şehrinde atıp, sonradan ise Amerika, Asya ve Avrupa’da mağazalarını açmakla yurtdışı pazarındaki yerini sağlamlaştırmıştır.

POLA İnc. yüksek kalitedeki kozmetik ürünlerin üretiminin yanısıra diğer şirketler için OEM ürünlerini üretmesi sonucu faaliyetini geliştirip yatırımlarını daha verimli şekilde kullanma avantajına sahiptir. Şirket sürdürdüğü üretim faaliyetinin yanısıra Japonya’da açtığı POLA sanat müzesi gibi çeşitli bilimsel etkinliklerde bulunmaktadır. Sidzuoka ve Fikura üretim tesisleri 1997 ile 2000 yılları arasında ISO9001, ISO9002 ve ISO 14001 kalite uygunluk sertifikalarını almışlardır.

2005 yılından itibaren dünyanın birçok ülkesinde açtığı ‘POLA THE BEAUTY’ lüks güzellik salon projesi sayesinde uluslararası alanda kozmetik sektöründeki danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır. POLA Şirketi’nin temsilcilikleri Pekin şehrinin kozmetik salon zincirlerinde ve alışveriş merkezlerinde 2007 yılında açılmaya başlamıştır. POLA Inc. Rusya Federasyonu’ndaki temsilciliği aynı sürede açılmıştır. 

Rusya da Personel Istihdamı
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
VKS’ in Normal Çalışma İznine Göre
Çağdaş bir şirket, eleman seçerken sırf ulusal kaynaklara bakmıyor. Ekonomik ilişkilerin globalleşmesi, ihtiyaç duyulan elemanın yurtdışından davet edilmesini mümkün kılmaktadır. Bu durumda, Moskova’da veya Rusya’nın başka herhangi bir noktasında çalışma ruhsatının alınması olmazsa olmaz bir şarttır. Bu işlem oldukça zordur ve bütün taleplere uyulmasını gerektirir. Onun için bu işerin yapılması için mutlaka profesyonel yardım almak gerekmektedir. Çalışma ruhsatını almak isteyen uzmanlar (çok yüksek ücret alan uzmanlar dahil) bürokratik rutin işlerini tek başına yapacaklarsa, şirket, bu işlerde uzman olan firmalardan yardım alma bedelinden çok daha fazlasını kaybeder. RF mevzuatı ve düzenleyici evrakları uyarınca, Yüksek vasıflı uzmanlar (YVU), yabancı uyruklu vatandaş olup sözleşme/kontrata göre yıllık geliri 2 milyon Ruble’den yüksek olan şahıslardır. Bu elemanların yüksek seviyede bilgi ve uzmanlık alanında geniç tecrübelere sahip olduğu varsayılmaktadır. Bu tür elemanlar için üç yıllık (veya başka bir süre için) çalışma ruhsatı, diğer yabancı uyruklu çalışanlara göre daha kolay alınır. YVU davet etme hakkına hem yurtiçi ticari işletmeler hem de yabancı şirketlerin şubeleri sahiptirler. Bunlar için YVU Çalışma Ruhsatının süreçleri, ücretler, diğer nüanslar ve özellikler, sadece ince detaylarda farklılık gösterir. https://rosco.com.tr/calisma-izinleri/yuksek-nitelikli-uzmanlara-calisma-izni-alinmasi/
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)