Hİzmetler

Şirketimiz Temmuz 2014’te ‘Primekss’ uluslararası şirketi ile ticari işbirliğine başlamıştır

RosCo Şirketi uluslararası beton döşeme üretim ve ihracat faaliyetini sürdüren Primekss  (http://www.primekss.com) şirketine danışmanlık ve hukuki destek hizmetlerini sunmaya başlamıştır.

 В июле 2014 года начато коммерческое взаимодействие с международной компанией «Primekss»

Primekss markası uzun süreli beton alanındaki bilimsel araştırmalarının sonucunda dünyanın en meşhur markalarından birtanesi olmuştur. 1997 yılında kurulan şirket geliştirdiği benzersiz patentli PrimeComposite beton dökme teknolojisi sayesinde beton dökme işlerinin kalitesinde çıtayı üst seviyeye yükseltmiştir.

Primekss Şirketi’nin yenilikleri yüzünden depoculuk, endüstriyel ve ticari faaliyetini sürdüren birçok kuruluş sert ve ekolojik beton döşemesinin avantajlarını görmüştür. Çelik takviyeli ve büzülmeye karşı dayanıklılığı ile yol, su haznesi ve diğer yapıların inşaatı sırasında kullanılmaktadır.

Primekss Grubunun bünyesinde üretilen beton kalitesini sıkı kontrol altında tutan kalite kontrol sistemi ve laburatuvarları mevcuttur.

Şirket’in İngiltere, Polonya, ABD, Brezilya, Kolombiya ve Rusya gibi dünyanın birçok ülkesinde temsilcilikleri bulunmaktadır. Şirket geniş müşteri portföyüne sahip olmasının yanısıra birçok uluslararası şirket ile işbirliği içinde faaliyetini sürdürmektedir.

Primekss Şirket’inin büyük kapasiteli üretim tesislerinin ve teknik altyapısının avantajıyla ürün ve hizmet kalitesi uluslararası standartlara uygundur.  Günümüz itibarı ile  Primekss Şirket’i İskandinav adalarının en büyük beton döşeme üreticisidir.

Şirket piyasaya sürdürğü yeniliklerinden dolayı 2012 ve 2013 yıllarında Las-vegas’ta aldığı ödül dahil olmak üzere birçok uluslararası ödüle layik görülmüştür.

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)