Hİzmetler

Şirketimiz Temmuz 2014’te ‘Primekss’ uluslararası şirketi ile ticari işbirliğine başlamıştır

RosCo Şirketi uluslararası beton döşeme üretim ve ihracat faaliyetini sürdüren Primekss  (http://www.primekss.com) şirketine danışmanlık ve hukuki destek hizmetlerini sunmaya başlamıştır.

 В июле 2014 года начато коммерческое взаимодействие с международной компанией «Primekss»

Primekss markası uzun süreli beton alanındaki bilimsel araştırmalarının sonucunda dünyanın en meşhur markalarından birtanesi olmuştur. 1997 yılında kurulan şirket geliştirdiği benzersiz patentli PrimeComposite beton dökme teknolojisi sayesinde beton dökme işlerinin kalitesinde çıtayı üst seviyeye yükseltmiştir.

Primekss Şirketi’nin yenilikleri yüzünden depoculuk, endüstriyel ve ticari faaliyetini sürdüren birçok kuruluş sert ve ekolojik beton döşemesinin avantajlarını görmüştür. Çelik takviyeli ve büzülmeye karşı dayanıklılığı ile yol, su haznesi ve diğer yapıların inşaatı sırasında kullanılmaktadır.

Primekss Grubunun bünyesinde üretilen beton kalitesini sıkı kontrol altında tutan kalite kontrol sistemi ve laburatuvarları mevcuttur.

Şirket’in İngiltere, Polonya, ABD, Brezilya, Kolombiya ve Rusya gibi dünyanın birçok ülkesinde temsilcilikleri bulunmaktadır. Şirket geniş müşteri portföyüne sahip olmasının yanısıra birçok uluslararası şirket ile işbirliği içinde faaliyetini sürdürmektedir.

Primekss Şirket’inin büyük kapasiteli üretim tesislerinin ve teknik altyapısının avantajıyla ürün ve hizmet kalitesi uluslararası standartlara uygundur.  Günümüz itibarı ile  Primekss Şirket’i İskandinav adalarının en büyük beton döşeme üreticisidir.

Şirket piyasaya sürdürğü yeniliklerinden dolayı 2012 ve 2013 yıllarında Las-vegas’ta aldığı ödül dahil olmak üzere birçok uluslararası ödüle layik görülmüştür.

Rusya da Personel Istihdamı
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
VKS’ in Normal Çalışma İznine Göre
Çağdaş bir şirket, eleman seçerken sırf ulusal kaynaklara bakmıyor. Ekonomik ilişkilerin globalleşmesi, ihtiyaç duyulan elemanın yurtdışından davet edilmesini mümkün kılmaktadır. Bu durumda, Moskova’da veya Rusya’nın başka herhangi bir noktasında çalışma ruhsatının alınması olmazsa olmaz bir şarttır. Bu işlem oldukça zordur ve bütün taleplere uyulmasını gerektirir. Onun için bu işerin yapılması için mutlaka profesyonel yardım almak gerekmektedir. Çalışma ruhsatını almak isteyen uzmanlar (çok yüksek ücret alan uzmanlar dahil) bürokratik rutin işlerini tek başına yapacaklarsa, şirket, bu işlerde uzman olan firmalardan yardım alma bedelinden çok daha fazlasını kaybeder. RF mevzuatı ve düzenleyici evrakları uyarınca, Yüksek vasıflı uzmanlar (YVU), yabancı uyruklu vatandaş olup sözleşme/kontrata göre yıllık geliri 2 milyon Ruble’den yüksek olan şahıslardır. Bu elemanların yüksek seviyede bilgi ve uzmanlık alanında geniç tecrübelere sahip olduğu varsayılmaktadır. Bu tür elemanlar için üç yıllık (veya başka bir süre için) çalışma ruhsatı, diğer yabancı uyruklu çalışanlara göre daha kolay alınır. YVU davet etme hakkına hem yurtiçi ticari işletmeler hem de yabancı şirketlerin şubeleri sahiptirler. Bunlar için YVU Çalışma Ruhsatının süreçleri, ücretler, diğer nüanslar ve özellikler, sadece ince detaylarda farklılık gösterir. https://rosco.com.tr/calisma-izinleri/yuksek-nitelikli-uzmanlara-calisma-izni-alinmasi/
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)