Hİzmetler

RosCo Şirketi Güney Kore ile işbirliği faaliyetinin sürdürülmesi kapsamındaki yuvarlak masa toplantısına katılmıştır

RosCo Şirketi uzmanları Rusya ve Kore arasındaki ticari-ekonomik işbirliği gündemi altında geçen yuvarlak masa toplantısına ve Güney Kore’deki partnerler ile dış ticaret işbirliği ile görevlendirilen heyetin tanıtımı prosedürüne katılmışlardır. 

Yuvarlak masa toplantısı ve tanıtım prosedürüne devlet dairelerinin temsilcileri, Güney Kore pazarına girme niyetindeki yerel şirketler ve işadamlarının yanısıra, Güney Kore ile işbirliği temposunun arttırılmasını dileyen birçok işadamı katılmıştır.

Geçen toplantıda, Güney Kore’deki iş uygulamaları, ticaret anlayışı ve iş yürütme özellikleri masaya yatırılmıştır. Bunun yanısıra, Kore’de faaliyetini sürdüren tüzel kuruluş formları ve temsilcilik açılmasının koşulları; Rusya-Kore ortak projelerine yatırımların çekilmesinin ayrıntıları görüşülmüştür. Son olarak ise deneyim alış-verişinin yanısıra, Ticaret ve Sanayi Odalarının Moskova’daki İdaresinin Güney –Kore’deki partnerleri ile sürdüreceği dış ekonomi faaliyeti hakkındaki hedeflerinin ayrıntıları incelenmiştir.  

 

Компания «РосКо» приняла участие в Круглом столе по вопросам сотрудничества с Южной Кореей

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)