Hİzmetler

HYUNDAİ RosCo Şirketi ile olan işbirliğine devam etmektedir

Dünya devi HYUNDAİ, RosCo Şirketi ile olan danışmanlık hizmet sözleşmesini uzatmıştır. Koreli üretici firma, Rusya’nın önde gelen danışmanlık şirketi tarafından kendisine sunulan hizmetlerinden memnuniyeti sonucunda, uzun yıllar olduğu gibi, bizimle olan işbirliği süresini uzatma kararını vermiştir.

 хендай.jpg

Hyundai Engineering and Construction (Hyunday E & C) – otomotiv, çelik ve inşaat sektöründeki dünyanın en büyük şirketlerinden biridir. 1947 yılında kurulan şirket, 60-lı yıllarda Tayland ve Amerikan pazarlarına yönelip, sonradan ise uluslararası pazara yayılmaya başlamıştır.

American ENR’in belirlediği dünya sıralamasına gore Hyundai E & C Şirketi 2002 yılında dünyanın en büyük 250 inşaat şirketleri arasında ikinci sıradaki yerini almıştır.

Şirket 2010 yılında Birleşmiş Milletlerin global anlaşmasına katılıp, 2013 yılında ise Dow-Jones (DJSI) endekslerine göre inşaat ve malzeme üretimi alanında dünyanın en büyük şirketi olarak belirlenmiştir. Aynı yıl içinde Hyundai, inşaat sektöründe faaliyetini sürdüren Kore’li şirketler arasında bir ilke imza atıp, yurtdışı sözleşmelerinin tutarı 100 milyar dolarlık seviyeye ulaşıp.

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)