Hİzmetler

Analitik ekipman alanındaki dünya devi LECO firması, RosCo ile işbirliğine başlamıştır

Dünyaca ünlü LECO şirketinin Rusya’daki temsilcilik ofisine hukuki destek projesinin çalışmalarına başlanmıştır.

 leco.jpg

LECO’nun merkez ofisi ve araştırma merkezleri Saint Joseph (Miçigan, ABD)’te yerleşmektedir. Kromatografı ve kütle spektroskopisi alanında kullanılan analitik ekipmanlarının üretiminin % 75’i Şirket’in yukarıda belirtilen araştırma merkezinde gerçekleşmektedir.

LECO Amerika’nın çelik piyasasındaki faaliyetine, hızlı karbon analizörü üretimi ile 1936 yılında başlamıştır. Sonraki 75 yıl içinde şirket faaliyetini dünyanın birçok ülkesine yaymaya başlamıştır. Günümüz itibarı ile Şirketin Bağımsız Devletlet topluluğu ülkeleri, Rusya, Ermenistan, Gürcüstan, Azerbeycan ve Kazakistan dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde temsilcilik ofisi mevcuttur.

Şirket’in Moskova temsilciliği 1991 yılında kurulup, her nesil analizatörleri için ekipman ve yedek parçaların satışı dışında tek defalık ve uzun vadeli bakım ve metodolojik yardım sözleşmelerini imzalamaktadır. 2004 yılında şirketin Rusya temsilcilik ofisinde, organik maddelerin analizini gerçekleştiren modern ekipmanın sergilendiği laburatuvar açılışı gerçekleştirilmiştir.

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)