Hİzmetler

Uzay araştırma merkezi sürdürdüğü faaliyetinin desteklenmesi fonksiyonlarını RosCo Şirketi’ne devr etmiştir

Ulusal Uzay Araştırma ve Teknoloji merkezinin (AO NSKİT) Rusya Federasyonu’ndaki temsilcilik ofisi, sürdürdüğü faaliyetin desteklenmesi için RosCo-Consulting & audit’i tercih etmiştir.

 космос.jpg

Ulusal Uzay Araştırma ve Teknoloji merkezi 2008 yılında ‘Astrofizik Araştırma Merkezi’ Devlet Kurumunun ve onun alt bölümlerinin yeniden reorganizasyonu sonucunda Kazakistan Cumhuriyeti Hükümetinin kararı doğrultusunda kurulmuştur.

Şirketin sürdürdüğü esas faaliyeti, uzay araştırma ve teknoloji alanında araştırma, geliştirme ve üretim ve ticari faaliyetlerin yerine getirilmesidir. Merkez, temel ve uygulamalı araştırma programlarının uygulanmasını ve takibini gerçekleştirmektedir.

Ulusal Uzay Araştırma ve Teknoloji merkezi tarafından ‘Dünya Uzay Gözlemevi - Ultraviyole’, ‘Avrasya dağ kozmik ışın araştırma merkezi’nin kurulması ve geliştirilmesi gibi yürüttüğü birçok uluslararası projesi bulunmaktadır.

Merkez tarafından Devlet bütçeli program altında 2004 ile 2014 yılları arasında Dünya ve Kozmos’un astrofizik araştırmaları, güneş-karasal ilişkilerinin fiziksel verilerin araştırmaları yerine getirilmiştir.

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)