Hİzmetler

Free Road LLP firması RosCo Şirketi ile sıkı bir çalışma içerisindedir

İngiltere’nin taşımacılık ve lojistik alanında faaliyetini sürdüren Free Road LLP firması, Rusya Federasyonu’nda sürdürdüğü faaliyeti sırasında danışmanlık hizmetlerin sunulması amaçlı RosCo Şirketi ile sözleşme imzalamıştır. Firmanın Rusya temsilciliği 2006 yılında açılmıştır.

 фрироуд.jpg

Uluslararası pazardaki faaliyetini 15 yıllık süre içinde sürdüren şirket, taşımacılık, lojistik ve nakliye hizmetleri sektöründe hizmetleri sunmaktadır. Şirket nakli hizmetlerini Bağımsız Devletler Topluluğu, Doğu ve Batı Avrupa, Orta Doğu, Güneydoğu ve Orta Asya, Güney ve Kuzey Amerika ülkelerinde sürdürmektedir.

Sunduğu hava, demiryolu ve deniz yük taşımacılığı hizmetlerinin yanısıra, şirket aynı zamanda yüklerin kabul-teslimi, ihracat işlemleri sırasındaki belge ve irsaliye düzenlenmesi, ayrıca danışmanlık hizmetleri gibi çeşitli hizmetleri sunmasının yanısıra dış ekonomi faaliyetlerini sunmaktadır.

Free Road LLP firmasının Çin, Litvanya, Letonya, Kazakistan, Rusya, Finlandiya, Türkiye, Almanya ve İtalya gibi birçok ülkesinde temsilcilik ofisi ve depoları bulunmaktadır.

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)