Hİzmetler

SF-Express firması RosCo Şirketi’ne profesyonel hizmet başvurusunda bulunmuştur

Çin’in SF-Express firması Rusya Federasyonu’nda şirket kurma ve sürdürdüğü faaliyetinin desteklenmesi yönündeki tüm taahhütleri RosCo-Consulting & Audit Şirketi’nin uzman personeline devir etmiştir.  Yakında rus vatandaşları Rusya Federasyonu’nun çeşitli bölgelerinde şirketin şubelerinde hizmetlerinden yararlanabileceklerdir.

CF.jpg

SF-Express firması 1993 yılında Guandun  (Çin) bölgesinin Şunde şehrinde kurulup, Çin, Hong Kong, Makao, Tayvan, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Malezya, Tayland, Singapur, Güney Kore, Avustralya, Viyetnam ve diğer ülkelerde uluslararası kargo taşımacılığı hizmetlerin, sunmaktadır. 

SF-Express firmasının sunduğu hizmetler, internet mağazalarından satılan ürünlerin ulaşımının gidişatının kontrol edilmesi ile (kayıt işlemlerinin yapılması sonucu) sevkiyatı ve daha hesaplı olan, kısıtlı bilgilerin sunulması şeklinde yapılan posta sevkiyat hizmetlerinden oluşmaktadır.

Firmanın bünyesinde çalışan personel sayısı 340 000 olup, sahip olduğu araç sayısı 16 000’dir. Firmanın bunun yanısıra 18  kargo uçağına, Çin’de 10 500 temsilcilik ofisinden ve dünyada 260 civarında  şubesi mevcuttur.

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)