Hİzmetler

RosCo avukatları Getberg adlı bir Çek şirketine hizmet veriyor

Getberg adlı bir Çek şirketi RosCo - Consulting & audit Şirketinde çalışan uzmanların profesyonelliği ve olumlu referanslarına dayanarak seçimini yaptı ve Rusyanın önde gelen danışmanlık şirketlerinden biri ile Rusya sınırlarında hukuki hizmetler anlaşmasını imzaladı.

getberg.jpg

Getberg Şirketi, iş geliştirme ve gayri menkul yatırımı alanında yüksek vasıflı uzmanların takımıdır.

Özel yatırımcılar ve büyük şirketler için Getberg aşağıdaki hizmetleri teklif eder:

  • Lüks yatırım formatında hizmet;
  • Önde gelen inşaat şirketlerinin ortakları ve üst yönetimi ile görüşme organizasyonu;
  • Müşteriye özel yatırım planların hazırlanması;
  • Günce ekonomik göstergelerini ve belirli projelere yatırımın başlaması ve durdurulması için en uygun dönemleriyle ilgili önerileri içeren analitik haritaların hazırlanması;
  • Çek Cumhuriyeti sınırlarında konut ve ticari alanlarıyla ilgili olan her türlü işlem;
  • Alım-satım anlaşmaların takibi ve komple danışmanlığı, satış sonrası proje yönetimi (kapıcı servisi rejimi de dahil); ofis, perakende mağazası ve diğer itiyaçlar için toplam 50 000 m2’den fazla çeşitli ticari kiralık alanların protföyüne ulaşma imkanı.

Şirket, en küçük yatırımlardan stratejik tutarlara kadar her türlü yatırımlar için özel teklif çalışmalarını gerçekleştirir.

Rosco ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin bayramını tebrik ederiz
Rosco ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin bayramını tebrik ederiz
Sayısı 50 yi aşan muhasebeci, hukukçu, mali denetimci, idari kadrosu ve geniş hizmet yelpazesi ile siz degerli müşterilerimize Rusya da hukuk, muhasebe, vize ve çalisma izinleri, firma kapanişları, insaat lisanslarının alınmasi, personel bulma, marka registrasyonları, mali denetim, uluslararası standartlara uygun finansal raporlama, ticari mahkemelerde temsil vb. alanlarda hizmet veren RosCo Consulting&Audit ailesi olarak dayanışma ve yardımlaşmayı artıran, hoşgörü duygularını güçlendiren mübarek Ramazan Bayramizi kutlar, sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz.
Deleted video
This video is unavailable.
RosCo ile çalışmanın avantajları
RosCo Şirketi, tecrübeli ve talep gören uzmanların ekibidir. Biz, on yıldan fazla bir zamanda Moskova’da muhasebe servisini vermekteyiz. Bu süre içerisinde Rusya ve başka ülkelerin mukimi olan onlarca şirket bizim müşterimiz oldu. Bir çok şirket yöneticisi, bizi meslektaşlarına ve partnerlerine tavsiye ediyorlar. Bu da şirketimize karşı gösterilen güvenin en önemli kanıtıdır. Şirketimiz, işletmeler, organizasyonlar, tüzel kişiler için muhasebe hizmetleri dahil olmak üzere bir çok hizmet sunarız. Bu çok rağbet gören bir faaliyet alanıdır ki burada bir hatanın bedeli oldukça yüksektir. “ROSCO”DAN GENİŞ HİZMET AĞI Muhasebecilik hizmetlerinin ücreti, verilen hizmet paketine bağlı olmakla birlikte herhalükarda kadrolu muhasebeciye ödenecek maaş ücretinden daha düşük olacak, etkisi ise tahmin edilebilir ve şirketi çok memnun edecektir. Bunun sebebi, elemanlarımızın çok tecrübeli olması ve en zor konuları bile kolayca çözebilmesidir. Uzmanlarımızın profesyonelliğinden en ufak kuşkunuz bile olmayacaktır. Muhasebe kayıtlarınızı hem kontrol edip gerektiğinde yeniden düzenleme yaparız hem de kayıt tutma ve raporlama sürecinin optimizasyonu için önerilerde bulunuruz. Değişik alanlarda faaliyet gösteren müşterilerle çalıştığımızda, bir çok konu çözeriz, değişik alanlardaki bilgi ve becerilerimizi geliştiririz, mali kayıpların oluşmasını önleriz. Danışmanlık acentamızın uzmanları, işinizin istikrarlı olarak gelişmesi ve mali sonuçlarınızın daha iyi olması için sağlam bir temel oluşturmanıza yardım ederler. https://rosco.com.tr/rusyada-muhasebe-hizmetleri/
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)