Hİzmetler

RosCo Şirketi “Dilan Tekstil” Şirketin faaliyetinin denetimini gerçekleştirmektedir

Rusya’da tanınan tekstil üreticisi RosCo Şirketine profesyonel desteğin sağlanması amacıyla başvurdu. Önde gelen danışmanlık şirketimizin uzmanları “Dilan-Tekstil” Limited Şirketin finansal ve ekonomik faaliyetlerinin denetimini gerçekleştiriyor. 

delantekstil.jpg

Şirket 1996 yılında İstanbul’da (Türkiye) kurulmuştur. Şu anda “Dilan-Tekstil” Limited Şirketi Rusya’nın en başarılı trikotaj üreticilerinden biridir. Şirketin İvanovskaya Bölgesinin Rodniki şehrinde 15 ton/gün kapasiteli kendi fabrikası ve İvanovo’da ve Moskovskaya Eyaletinin Lüberetskiy Bölgesinde toplam alanı 10 bin metre kareden fazla olan mağazaları mevcuttur.

Dilan-Tekstile Şirketi, çeşitli örgü ve boyalı trikotaj kumaşları üretir ve her yıl Moskova tekstil fuarına katılır.  

Tasfiye yoluyla firma kapanışı
Firmaların ödemekle yükümlü
1. KDV 01.01.2019 tarihi itibariyle % 20 olarak belirlenmiştir ve ödemeleri her çeyrekte bir çeyrek bitimini takip eden ayın 25 ine kadar yapılmaktadır, KDV odemeleri 3 taksite bölunebilmektedir. 2. Kurumlar vergisi Kurumlar vergisi oranı % 20 dir, ödemeleri her çeyrekte bir çeyrek bitimini takip eden ayin 28 ine kadar yapılmaktadır. 3. Maaş vergileri Maaş vergileri her ay maaş ödemeleri ile birlikte yapılmaktadır, fonlara yapılan ödeme oranı takribi % 30 ve bireysel gelir vergisi % 13 tur. 4. Motorlu Taşıtlar Vergisi Motorlu Taşıtlar Vergisi - araçlarin modeline, motor hacmine vs. göre hesaplanır ve yılda 1 kez ödenir 5. Emlak vergisi Firmanın sahip olduğu gayrimenkullerin türü ve rayiç değerlerine göre hesaplanır, arazi ise vergisi yilda bir ofis, depo, fabrika, bina, daire vb ise her çeyrekte bir ödenir.
№1
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)