Hİzmetler

Cemilozgur Şirketi RosCo Şirketine hizmetinden yararlanmak üzere başvurdu

Büyük Türk şirketilerinden biri daha RosCo Şirketin profesyonelliğini, yetkisini ve büyük tecrübesini tercih etti:  Cemilozgur Şirketi ile Rusya şubesinde denetim hizmetleri için anlaşma imzalanmıştır.

gozgur.jpg

İnşaat şirketi 1946 yılında Cemil Özgür tarafından kurulmuştur. Cemilozgur Şirketi, toplam 1,5 milyar dolar tutarında baraj, yol, üniversite, fabrika ve konutun inşaat projelerini hayata geçirmiştir.

Cemil Özgür İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., toplam 17 milyon m3’ten fazla baraj, uzunluğu 600 km’den fazla yol, alanı 1 milyon m2’den fazla konut ve sanayi tesislerin inşaatında yer almıştır.  

1974 yılında Ankarada kurulan yıllık kapasitesi 200 m3 olan Türkiye’nin ilk hazır beton santrali dahil olmak üzere, bir kaç en büyük hazır beton ve tuğla üretim tesisi şirkete aittir.

Ayrıca, şirket aktif olarak sosyal faaliyetlerle de  uğraşmaktadır. 1987 yılında Cemil ÖZGÜR iş adamların grubunun başında Bitlis Eyaleti’nin aydın kesimi ve idaresi ile işbirliği kurarak BETAV (Bitlis Eğitim ve Tanıtma Vakfı) adlı bir vakfı kurdu. 

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)