Hİzmetler

RosCo Şirketi ile Trade Winds arasında hukuki hizmetler anlaşması imzalanmıştır

RosCo Şirketin tecrübeli avukatları, Trade Winds Real Estate N.V. şirketin Rusya temsilciliğinin açılması kapsamında profesyonel hukuki hizmetlerin verilmesini üstlenmişler.

trade-winds.jpg

Trade Winds Real Estate N.V. Şirketi, beş yıldan uzun bir süre içerisinde Aruba, Curaçao ve Bonayre’de (Hollanda Krallığı) konut ve ticari alanların inşaatı ve işletmesi alanında yatırım projelerinde yer almaktadır.

Trade Winds Real Estate N.V. şirketin ilk Rusya ofisi 1 Mart 2012 tarihinde Moskova’da açılmıştır.

Trade Winds Real Estate N.V. adına hareket eden Moskova temsilciliği, Karayip Denizinde bulunan Hollanda Krallığı’nın adalarındaki gayri menkullerin satışı ile ilgili tam hizmetleri sunar.

Hizmetleri arasında:

  • Vize alımında yardım;
  • Tanıtım gezilerin organizasyonu;
  • Gayri menkulün seçimi, satışı ve kaydının yapılmasında destek, banka hesabının açılması;
  • Aruba, Curaçao ve Bonayre’de ikametgahin ve vatandaşlığın alınmasında tam bilgi ve hukuki destek;
  • Satış sonrası hizmetler: adaptasyon konuları, yabancı dil kursları, dizayner ve tercüman hizmetleri, gayri menkulün kiraya verilmesi için yönetici firma seçiminde yardım vb. hizmetler.

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)