Hİzmetler

RosCo Şirketi “Ulusal Kalite Markası - 2015” ödülünü kazandı

“RosCo – Danışmanlık ve Denetim” Limited Şirketi, “Yüksek Kalite Standardı” onursal unvanıyla “Ulusal Kalite Markası” – 2015 Rusya Ödülünü kazandı. Ödül Töreni 21 Ekim 2015’te Moskova’daki “President-Hotel” 5* Rusya Devlet Başkanlığı İdaresi’nin otelinde gerçekleşti.  

нацпремия-значок-для-пресс-релиза.jpg

Bu Ödül, Rusya Federasyonu Devlet Duması’nın milletvekillerinin, federal ve bölgesel bakanlıklar ve makamlar yöneticilerinin ve Ödülün organizatörü olan Girişimcilik Destekleme Vakfın yakın işbirliği sayesinde gerçekleşti.

Törene katılan onursal misafirleri arasında Devlet Duması ve RF FM Federasyon Konseyi milletvekilleri, federal bakanlıkların ve makamların yöneticileri, eksperler topluluğunun temsilcileri, büyük iş yapıların temsilcileri, mesleki kamu birliklerinin temsilcileri ve basın mensupları sayılabilir.

Törenin değerli misafirleri, yaptıkları konuşmalarında “bu tür ödüllerin imaj açısından çok önemli olduğunu, Bu özelliklerin “imaj” tanımı henüz hayata tam olarak girmemiş olan bizim ülkemiz için geçerli” diye belirttiler.

“Ulusal Kalite Markası” – 2015 Rusya Ödülünü değişik sektörlerde faaliyet gösteren elliden fazla yerel şirket ve kurum kazandı.

Rusya genel müdür
Rusya genel müdür
Rusya Federasyonun da faaliyette bulunan firmalar için en onemli konuların başında genel müdürlük gelmektedir. Firmanın tek icra organı olan genel müdürlük pozisyonu geniş yetkilere sahiptir. Ilerleyen dönemlerde sorunlar yaşamamak için genel müdür seçimi, işe giriş sözleşmesinin hazırlanması, yetkilerinin firma tüzüğünde detaylandırılması çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz yıllar boyunca yüzlerce firma açan ve bu konuda Rusyanın en tecrübeli kadrosu olan hukuk departmanımız bu konuda risklerinizi minimize etmeniz icin danışmanlık ve dökümantasyon anlamında gerekli hizmeti verecektir. https://rosco.com.tr/ enis.yildiz@rosco.su +7(926)350-03-35 +7(499)444-00-00 dahili 180 Все самое интересное о налогах, праве и бухгалтерском учете от ведущей консалтинговой компании в России "РосКо". Будь в курсе последних новостей, смотри и читай нас там, где тебе удобно: Канал на YouTube - https://www.youtube.com/c/RosCoConsultingaudit/ Facebook - https://www.facebook.com/roscoaudit/ ВКонтакте - https://vk.com/roscoaudit Twitter - https://twitter.com/RosCo_audit Instagram - https://www.instagram.com/rosco.consulting/ https://rosco.su/
Rusya da Personel Istihdamı
Rusya federasyonunda yabancı ülke vatandaşlarının istihdamında gümrük birliği ülke (Rusya, Kazakistan, Belarusya, Ermenistan, Kırgızistan) vatandaşları ile eski Sovyet ülke vatandaşlarından bazılarına (Tacikistan, Ozbekistan, Ukraina, Moldovya,Azerbaycan) bir takım kolaylıklar sağlanmaktadır. Eski sovyet ülke vatandaşları paten olarak adlandırılan cok daha basit ve hızlı bir uygulama ile ve gümrük birligi üyesi ülke vatandaşları ise patent yada calısma izni almaya gerek kalmadan sadece ikamet ettikleri adreslerini beyan ederek Rusya Federasyonunda herhangi bir firmada işe girip çalısabilmektedirler. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi ve sorularınız icin websitemizi ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. https://rosco.com.tr/ Cep +7(926)350-03-35 Ofis +7(499)444-00-00
Inşaat Firmaları Için Gerekli Lisanslar
«ROSCO» şirketi
kuruluş
2004
Derecelendirme:
Рейтинг: А++1+++1+[%]
(2009 yılı genel toplamı itibariyle —
А++1+++1+[%])
Profesyonel
Sorumluluk
sigortası
Profesyonel kurumlarda üyelik:
SRO ‘Rus Auditorlar Birliği’
Vergi Danışmanları odası
(Sertifika №78)

NP «POO Ortaklığı»
(Rus Değerleme uzmanları derneği)
Şirket Reytingi:
Kalite Kontrol sertifikası
GOST R ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008)
Ödül «Ulusal kaliteli marka» 2015
Moskova şehri
güvenilir şirketler
birliğine kabul
Partnerlik:
Şangay İşbirliği
Organizasyonu iş Klübü
ile çözüm ortaklağı
Sivil Toplum örgütleri
üyelikleri:
Moskova Sanayi
ve Ticaret Odası
(Sertifika №123-973 tarih 21.12.2009)