YABANCILAR İÇİN DAVETİY

«RosСo» Şirketi: yabancı uyruklu elemanın Rusya’ya giriş davetiyesinin alınması için yardım.

Çağdaş iş süreçleri ve bağımsız devletlerin dünya topluluğuna entegrasyonu bu kadar gelişmiş ki yurtdışı partnerlerle iletişim ve yabancı ülkelerin vatandaşlarının işe alınması alışılagelmiş bir olay olarak algılanmaya başlıyor. Bütün bunlar, yabancıların Rusya’ya giriş yapmaları için gereken dokümantasyonun oluşturulması için özellikle dikkat edilmesini gerektirir. Bir çok şirket yöneticileri bu problemle karşılaşır. Bütün organizasyonel noktaları minimum harcama yaparak çözmek için«RosСo» uzmanları yardımcı olurlar.

Neler yapilacak

 • Moskova’da bir yabancının Rusya’ya davetiyesinin alınması için şirket Rusya Federal Göç Servisi İdaresinde akreditasyon yaptırmalıdır.
 • Bu işlem için doküman dosyasının toplanması ve yetkili organlara sunulması gerekiyor. Bu işlem bir kez yapılır ve sonucunda şirket yabancı uyruklu çalışanlar için çalışma/ticari vizesinin alınması için limitsiz sayıda başvuru yapma hakkını kazanır.
 • Davetiye alınması için ayrıca bir doküman dosyasının hazırlanması ve şirketin akreditasyonunu yapan Rusya Federal Göç Servisi İdaresine sunulması gerekmektedir.

Bu süreç oldukça zahmetlidir ve çok zaman alır. Şirketin yönetimi için çoğu zaman ana faaliyetlerine ek olarak Rusya’ya davetiyenin düzenlenmesi ile ilgili bütün bürokratik nüanslarının incelenmesi büyük bir problem teşkil eder. Çoğu zaman hazırlık için süre da kısıtlıdır. Bu durumda, «RosСo» uzmanlarından yardım almak çok mantıklı olacaktır.

Biz bu sürecin bütün ince noktalarını biliyoruz, geniş pratik tecrübelere sahibiz ve şirketin bütçesi için ağır bir yük getirmeyen bir ücret karşılığında Rusya’ya davetiyeyi kolayca alabiliriz.

Uzmanlarımız işini yaptıkları süre içerisinde asıl faaliyet alanınızda projeleri hayata geçirmeye devam ederek hizmetlerimiz için ödediğinizden çok daha fazlasını kazanabileceksiniz.

YAPMANIZ GEREKEN

Bizi telefonla aramak
veya mektup yazmak

«RosСo» hizmet bedelini
ödemek

Gereken belge ve bilgileri
tarafımıza iletmek

Hazırlanan evrakları imzalamak
ve mühürlemek

Hiç endişe etmeden
20 takvim günü beklemek

Hazır evrakları
«RosСo» ofisinden almak

«RosCo» i̇le i̇şbi̇rli̇ği̇ kurmanin avantajlari

Çoğu zaman dokümantasyonla ilgili olan organizasyonel işler uzun süreli bürokratik işlemler ve büyük zaman kaybı olarak algılanır. «RosСo» Şirketi ile Rusya’ya davetiye düşük fiyata ve çok operatif bir şekilde alınabilir.

 • «RosСo» uzmanları, ilk defa başvuru yapılması için hangi belgelerin gerekli olduğunu biliyorlar
 • Biz bütün işleri 16 günde tamamlarız
 • Belge dosyasını sadece bir kez talep ederiz

Para ve enerji tasarrufu, başarılı bir sonucun garantisi ve yüksek kaliteli hizmet – bütün bunları «RosСo» Şirketi her müşterisine sunar.

Yabancı uyruklu vatandaşlar için davetiye alma ücreti, bir takım faktörlere bağlı olup her başvuru için ayrı olarak hesaplanır.

Şirket bütün işi kendi yapmaya karar verirse, çok kıymetli vaktini kaybederek büyük para tasarruf edemez. Rusya’ya davetiyeler, ciddi bir şekilde belgelendirilmiş gerekçelerle desteklenmelidir. Bunların yanlış bir şekilde düzenlenmesi, sizin için kıymetli bir elemanın vize almasını ve ileride ülkeye giriş yapmasını zorlaştırabilir.

Belgelendi̇rme

Davetiyenin bir kaç ana çeşidi var: kısa süreli (90 güne kadar geçerli) ve uzun süreli. Buna göre, farklı gerekçeler beyan edilir. Üstelik yetkili makamlar uygun gördüğü halde ilave bilgi talep edebilir.

Bütün belgeleri operatif bir şekilde hazırlamanıza «RosСo» uzmanları yardım ederler.

Yabancılar için davetiye genellikle bir takım belgelerin ibraz edilmesini gerektirir:

 • Anket ve nüfus cüzdanının birinci sayfasının kopyası (genelde, yurtiçi veya yurtdışı pasaport talep edilir);
 • Şahısla ilgili bütün kimlik bilgileri, yurtdışı pasaportu ve geçerlilik süresi;
 • Davet edilen şahsın çalıştığı firmadaki pozisyonu ve firma ile ilgili bilgiler;
 • Yabancıları davet etmek isteyen şirket ile ilgili bilgiler;
 • Talep edilen vize türü, ulusal sınırlar içinde bulunulacağı süre, yabancı uyruklu vatandaşın bulunacağı şehirler, yurtdışında başvuracağı birim/konsolosluk hakkında bilgi.

Acil davetiyelerin alınması, oldukça zahmetli ve ince bir iştir. Tek başına bu işi başarmak çok zor. Bunun için çok enerji, zaman ve para harcamanız gerekecektir. Bütün zahmetleri profesyonel uzmanlara aktarmak en doğrusudur.

«RosCo» uzmanları izinlerin başarılı bir şekilde alınması ile ilgili bütün ince noktaları biliyorlar, müşteriye tavsiye vermeye ve onun problemlerini çözmeye her zaman hazırlar.

Her müşterimize özel bir yaklaşım gösterdiğimiz için onun ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda hareket edebiliriz.

Yabancı bir serbest meslek sahibi ile çalışırken ne yapmalı?
RosCo Hukuk, Muhasebe, Mali Denetim
Yabancı bir serbest meslek sahibi ile çalışırken ne yapmalı?
Birçok yabancı para kazanmak için Rusya'ya geliyor. Bazıları bir işverenin yanında iş buluyor, bazıları ise kendi şahıs şirketlerini ...
Bir şirketin cari hesabı bloke edildiğinde hangi işlemler yapılabilir?
Bir şirketin veya girişimcinin cari hesabının bloke edilmesi birçok işlemin kısıtlanmasına yol açar. Ama hepsi değil. Bu videoda ...
Nirvana'da icra memuru: borçlar nasıl tahsil edilir?
İşverenler çalışanlarına ücret öderken belirli gereklilikleri yerine getirmelidir. İşverenlerin nelere dikkat etmesi gerekir?