ALACAK TAHSİLİ

Günümüzdeki ticari faaliyetler sırasında bir çok şirket kredi veya borç olarak verdiği paranın geri ödenmemesi gibi bir sorunla karşılaşmak zorunda kalıyor. Alacakların tahsilinde genellikle bir çok hoş olmayan ve rahatsız edici durumlar ortaya çıkar: borçlunun görüşmek istememesi, alacakların tahsil edilmesi için mahkeme yoluna başvurma zorunluluğu ve benzer durumlar. Yükümlülük türleri çok farklı olabilir, bir takım usul nüanslarıyla doludur. Bu durumda alacakların tahsili için hukuki yardım, kolaylık sağlamak yerine olmazsa olmaz bir şart haline gelir.

Görevlerini sorunsuz bir şekilde yerine getiren şirket elemanlarının bu tür işlemleri yürütmek için tecrübesi olmayabilir veya sürecin ince noktaları hakkında bilgi sahibi olmayabilirler. Onun için uzman şirketlerin yardımından yararlanıldığında, işlerin ilgili alanda yetkili olan uzmanlar tarafından yürütülmesi sayesinde, hizmetleri karşılığında ödenen ücretler tamamen telafi edilir.

RosCo’nun tüzel ki̇şi̇lerden alacak tahsi̇li̇ i̇le i̇lgi̇li̇ sunduğu hi̇zmetler:

-
Alacaklarin mahkeme öncesi̇ tahsi̇li̇ ve anlaşmazliklarin çözülmesi̇ alacaklarin mahkeme öncesi̇ tahsi̇li̇ ve anlaşmazliklarin çözülmesi̇
-
İcra i̇şlemleri̇ni̇n taki̇bi̇
-
Alacaklarin mahkeme yoluyla tahsi̇l edi̇lmesi̇

«RosСo» uzmanlari tarafindan sağlanan hukuki̇ ve organi̇zasyonel destek sayesi̇nde:

  • Davanın tüm hususları doğru bir şekilde değerlendirilir ve dikkate alınır.
  • Hem mahkeme dışı hem de mahkeme yoluyla anlaşmazlığın çözülmesi için alınması gereken tedbirler komple olarak geliştirilir.
  • Alacak tahsili kanunlar ihlal edilmeden gerçekleştirilir.

«RosСo» i̇le i̇şbi̇rli̇ği̇ avantajlari

Moskova’da tüzel kişilerden alacakları tahsil eden danışmanlık şirketimiz, vasıflı uzman hizmetlerini ve desteğini sizlere sunmaktan mutluluk duyar.

Müşterimize davanın her aşamasında yardımcı oluruz:

  • - Olayların ekspertizi, perspektiflerin ve risklerin değerlendirilmesi
  • - Alacak tahsili ile ilgili strateji geliştirme
  • - Mahkeme öncesi anlaşmazlığın çözülmesi: arabuluculuk, hak talebi çalışmaları
  • - Alacakların mahkeme yoluyla tahsil edilmesi
  • - İcra işlemlerinin takibi

Bir çok müşteri için bu tür hukuk hizmetlerinin bedeli önem taşımaktadır — «RosСo» yardımıyla alacakların tahsili çok kolaydır, bedeli de hızlılık ve müşteri için rahatsız edici durumların olmaması sayesinde telafi edilir.

Alacakların türünü ve niteliğini doğru bir şekilde tespit etmek için yeterli tecrübelere sahip olduğumuz gibi, anlaşmazlığı “sulh yoluyla” ve en düşük masraflarla çözmeniz için yardımcı oluruz.

«RosСo» hizmetlerinin bedeli çok uygundur – alacakların tahsili müşteri için külfet oluşturmaz.

Her türlü belgeleri hazırlamanıza yardım ederiz, borçlunun bilgilendirildiğinden emin oluruz, ve alacakların eksiksiz olarak tahsil edilmesini sağlarız.

-

«RosCo» şirketi, her türlü icra makamlarında müşteriye destek sağlar. Bir gerçek kişi, alacaklarının bir tüzel kişiden tahsil edilmesi ile ilgili hukuki hizmetlere ihtiyaç duyarsa, bu tür davalar mahkemede çözülmektedir. Bireysel girişimciler dahil olmak üzere ticari birimler arasındaki anlaşmazlıklar tahkim yoluyla çözülür.

Bunun dışında davalar arabuluculuk yoluyla da çözülebilir. Fakat bu tür organların kararları ile ilgili icra evraklarının tahkim mahkemesi tarafından düzenlendiği unutulmamalıdır.

Şirketimize hukuk hizmetlerinden yararlanmak üzere başvurduğunuzda, uzmanlarımızın bütün hukuki, iktisadi, evraksal ve diğer nüansları hakkında bilgi sahibi olduğundan emin olabilirsiniz.

Biz, davaya bir bütün olarak yaklaşarak işi baştan sonuna kadar takip ederiz. Alacak tahsili hizmetleri kapsamında ön danışmanlık hizmetleri, aniden ortaya çıkan sorunların operatif bir şekilde çözülmesi ile ilgili hizmetler de verilmektedir.

«RosСo» uzun yıllardan beri bu tür davaları çözüyor ve elemanlarımız her türlü olaylara hazırlar. Biz, finansal kayıpları, hoş olmayan tartışmaları minimize etmek için elimizden geleni yapıyoruz, zor görüşmeler ve hak talebi ile ilgili işlemleri üstleniyoruz.

Bizimle işbirliğiniz – başarınızın temelidir.

Maaş komisyonları nedir ve bunlardan kaçınılabilir mi?
RUSYA'DA İŞ HUKUKU
Maaş komisyonları nedir ve bunlardan kaçınılabilir mi?
Bir işverenin Rusya'da çalışmak üzere VCS statüsüne sahip yabancıları çekmesi durumunda, bu tür vatandaşların istihdamına ilişkin nüansları dikkate alması gerekir. 1 Mart 2024 tarihinden itibaren, yüksek nitelikli yabancı uzmanların belirli bir kategorisi için asgari maaş gereklilikleri değiştirilmiştir. Zaman Kodları: 00:00 Giriş 01:07 Yüksek nitelikli yabancı uzmanlar ne kadar maaş almalıdır? 04:19 Şirketler CCS asgari ücretindeki artış konusunda ne yapmalı? 05:06 VCS çalışmadıysa ücretler nasıl tahakkuk ettirilir? 05:52 Yüksek nitelikli bir yabancı uzmanın maaş bildirimi nereye ve hangi yöntemle yapılır? 07:33 Asgari ücretin altında ücret öderseniz ne olur? https://rosco.com.tr/​​​​ info@rosco.com.tr Cep +7 (925) 585-49-90 Ofis +7(499)444-00-00 WhatsApp: +7(926) 350-03-35
2023'te yabancı bir çalışanın işten çıkarılması: talimatlar
Bir çalışanın işten çıkarılması için birçok neden olabileceğini hepimiz biliyoruz. Ancak, yabancı çalışanlarla iş ilişkisinin sona ermesi durumunda, işten çıkartmak için daha da fazla gerekçeye ihtiyaç olduğunu biliyor muydunuz? Zaman Kodları: 00:00 Giriş Bir yabancı hangi nedenlerle işten çıkarılabilir? Yabancılar hangi özel gerekçelerle işten çıkarılır? Bir yabancının işten çıkarılması durumunda işveren ne yapmalıdır? https://rosco.com.tr/​​​​ info@rosco.com.tr Cep +7 (925) 585-49-90 Ofis +7(499) 444-00-00
Bir iş kurmak için ihtiyacınız olan en iyi 5 bankacılık ürünü
Bir işe başlarken, belirli bankacılık ürünlerinin kullanımı hakkında sorular ortaya çıkıyor. Ayrıca, bankaların kendileri hizmetlerini acemi işadamlarına tanıtmaktadır. Hangi bankacılık ürünleri iş için gerçekten yararlıdır? RKO için hangi tarife seçilir? POS kredisi. Hangi durumlarda acquiring vazgeçilmezdir? Bir bankada çevrimiçi yazarkasa için nasıl başvurulur? İşletme kredisi nasıl alınır? ... https://rosco.com.tr/​​​​ info@rosco.com.tr Cep +7 (925) 585-49-90 Ofis +7(499)444-00-00 WhatsApp: +7(926) 350-03-35