ALACAK TAHSİLİ

Günümüzdeki ticari faaliyetler sırasında bir çok şirket kredi veya borç olarak verdiği paranın geri ödenmemesi gibi bir sorunla karşılaşmak zorunda kalıyor. Alacakların tahsilinde genellikle bir çok hoş olmayan ve rahatsız edici durumlar ortaya çıkar: borçlunun görüşmek istememesi, alacakların tahsil edilmesi için mahkeme yoluna başvurma zorunluluğu ve benzer durumlar. Yükümlülük türleri çok farklı olabilir, bir takım usul nüanslarıyla doludur. Bu durumda alacakların tahsili için hukuki yardım, kolaylık sağlamak yerine olmazsa olmaz bir şart haline gelir.

Görevlerini sorunsuz bir şekilde yerine getiren şirket elemanlarının bu tür işlemleri yürütmek için tecrübesi olmayabilir veya sürecin ince noktaları hakkında bilgi sahibi olmayabilirler. Onun için uzman şirketlerin yardımından yararlanıldığında, işlerin ilgili alanda yetkili olan uzmanlar tarafından yürütülmesi sayesinde, hizmetleri karşılığında ödenen ücretler tamamen telafi edilir.

RosCo’nun tüzel ki̇şi̇lerden alacak tahsi̇li̇ i̇le i̇lgi̇li̇ sunduğu hi̇zmetler:

-
Alacaklarin mahkeme öncesi̇ tahsi̇li̇ ve anlaşmazliklarin çözülmesi̇ alacaklarin mahkeme öncesi̇ tahsi̇li̇ ve anlaşmazliklarin çözülmesi̇
-
İcra i̇şlemleri̇ni̇n taki̇bi̇
-
Alacaklarin mahkeme yoluyla tahsi̇l edi̇lmesi̇

«RosСo» uzmanlari tarafindan sağlanan hukuki̇ ve organi̇zasyonel destek sayesi̇nde:

  • Davanın tüm hususları doğru bir şekilde değerlendirilir ve dikkate alınır.
  • Hem mahkeme dışı hem de mahkeme yoluyla anlaşmazlığın çözülmesi için alınması gereken tedbirler komple olarak geliştirilir.
  • Alacak tahsili kanunlar ihlal edilmeden gerçekleştirilir.

«RosСo» i̇le i̇şbi̇rli̇ği̇ avantajlari

Moskova’da tüzel kişilerden alacakları tahsil eden danışmanlık şirketimiz, vasıflı uzman hizmetlerini ve desteğini sizlere sunmaktan mutluluk duyar.

Müşterimize davanın her aşamasında yardımcı oluruz:

  • - Olayların ekspertizi, perspektiflerin ve risklerin değerlendirilmesi
  • - Alacak tahsili ile ilgili strateji geliştirme
  • - Mahkeme öncesi anlaşmazlığın çözülmesi: arabuluculuk, hak talebi çalışmaları
  • - Alacakların mahkeme yoluyla tahsil edilmesi
  • - İcra işlemlerinin takibi

Bir çok müşteri için bu tür hukuk hizmetlerinin bedeli önem taşımaktadır — «RosСo» yardımıyla alacakların tahsili çok kolaydır, bedeli de hızlılık ve müşteri için rahatsız edici durumların olmaması sayesinde telafi edilir.

Alacakların türünü ve niteliğini doğru bir şekilde tespit etmek için yeterli tecrübelere sahip olduğumuz gibi, anlaşmazlığı “sulh yoluyla” ve en düşük masraflarla çözmeniz için yardımcı oluruz.

«RosСo» hizmetlerinin bedeli çok uygundur – alacakların tahsili müşteri için külfet oluşturmaz.

Her türlü belgeleri hazırlamanıza yardım ederiz, borçlunun bilgilendirildiğinden emin oluruz, ve alacakların eksiksiz olarak tahsil edilmesini sağlarız.

-

«RosCo» şirketi, her türlü icra makamlarında müşteriye destek sağlar. Bir gerçek kişi, alacaklarının bir tüzel kişiden tahsil edilmesi ile ilgili hukuki hizmetlere ihtiyaç duyarsa, bu tür davalar mahkemede çözülmektedir. Bireysel girişimciler dahil olmak üzere ticari birimler arasındaki anlaşmazlıklar tahkim yoluyla çözülür.

Bunun dışında davalar arabuluculuk yoluyla da çözülebilir. Fakat bu tür organların kararları ile ilgili icra evraklarının tahkim mahkemesi tarafından düzenlendiği unutulmamalıdır.

Şirketimize hukuk hizmetlerinden yararlanmak üzere başvurduğunuzda, uzmanlarımızın bütün hukuki, iktisadi, evraksal ve diğer nüansları hakkında bilgi sahibi olduğundan emin olabilirsiniz.

Biz, davaya bir bütün olarak yaklaşarak işi baştan sonuna kadar takip ederiz. Alacak tahsili hizmetleri kapsamında ön danışmanlık hizmetleri, aniden ortaya çıkan sorunların operatif bir şekilde çözülmesi ile ilgili hizmetler de verilmektedir.

«RosСo» uzun yıllardan beri bu tür davaları çözüyor ve elemanlarımız her türlü olaylara hazırlar. Biz, finansal kayıpları, hoş olmayan tartışmaları minimize etmek için elimizden geleni yapıyoruz, zor görüşmeler ve hak talebi ile ilgili işlemleri üstleniyoruz.

Bizimle işbirliğiniz – başarınızın temelidir.

Limited şirketin basitleştirilmiş tasfiyesi: size yeni prosedürden bahsediyoruz
RUSYA'DA İŞ HUKUKU
Limited şirketin basitleştirilmiş tasfiyesi: size yeni prosedürden bahsediyoruz
Bir işletme sahibi işletmesinin ticari faaliyetlerine son vermeye karar verdiğinde, genellikle şu soru ortaya çıkar: şirketi hızlı ve ucuz bir şekilde nasıl tasfiye edebilirim? Tasfiye prosedürünün zorlukları nedeniyle, tasfiye süreci çok zaman alır ve işadamı şirketin kapatılmasıyla ilgili masrafları üstlenmek zorundadır. Peki Limited şirketin yeni tasfiye prosedüründen haberiniz var mı? Eğer yoksa, bu videoyu izleyin ve Limited şirketin basitleştirilmiş tasfiyesinin tüm inceliklerini öğreneceksiniz. Yeni Şirket Tasfiye Yasası'nın amacı nedir? Basitleştirilmiş tasfiye prosedürü için hangi koşullar yerine getirilmelidir? Şirketimi basitleştirilmiş usulde tasfiye etmek için ne yapmam gerekir? https://rosco.com.tr/​​​​ info@rosco.com.tr Cep +7 (925) 585-49-90 Ofis +7(499) 444-00-00
Vergisel Konularda uyuşmazlıkların çözümü
Vergilerin ve zorunlu ödemelerin ödenmemesi durumunda yükümlülüklerin hafifletildiği bir yasa bu yılın Mart ayı sonunda yürürlüğe girdi. Vergi suçları için cezai maddelerin nasıl değiştiğinden bahsedelim. 00:24 - Rusya Federasyonu Hükümeti neden cezai sorumluluğu hafifletmeye ihtiyaç duydu? 01:40 - Hapis cezaları nasıl değişti? 02:35 - Yasayı başka ne kontrol ediyor? 03:34 - Dezavantajları var mı? https://rosco.com.tr/​​​​ info@rosco.com.tr Cep +7 (925) 585-49-90 Ofis +7(499) 444-00-00
2023 te temettü vergisi nasıl ödenir?
Bu yıl, Rusya'da tahakkuk eden temettüler üzerinden vergi ödemeye yönelik yeni bir prosedür uygulanmaya başlandı. Çeşitli durumlarda nasıl ödeme aldıklarını yeni bir videoda anlatacağız. 00:58 Bir bireye temettü öderken hangi nüanslar dikkate alınmalıdır? 02:35 Alıcı şirketin kendisi ise temettü öderken hangi nüanslar dikkate alınmalıdır? 04:00 Temettülerden vergi ne zaman ödenmeli? https://rosco.com.tr/​​​​ info@rosco.com.tr Cep +7 (925) 585-49-90 Ofis +7(499)444-00-00