HAKKIMIZDA LİSANSLAR MÜŞTERİLERİMİZ HAKKIMIZDA HABERLER İLETİŞİM

ALACAK TAHSİLİ

Günümüzdeki ticari faaliyetler sırasında bir çok şirket kredi veya borç olarak verdiği paranın geri ödenmemesi gibi bir sorunla karşılaşmak zorunda kalıyor. Alacakların tahsilinde genellikle bir çok hoş olmayan ve rahatsız edici durumlar ortaya çıkar: borçlunun görüşmek istememesi, alacakların tahsil edilmesi için mahkeme yoluna başvurma zorunluluğu ve benzer durumlar. Yükümlülük türleri çok farklı olabilir, bir takım usul nüanslarıyla doludur. Bu durumda alacakların tahsili için hukuki yardım, kolaylık sağlamak yerine olmazsa olmaz bir şart haline gelir.

Görevlerini sorunsuz bir şekilde yerine getiren şirket elemanlarının bu tür işlemleri yürütmek için tecrübesi olmayabilir veya sürecin ince noktaları hakkında bilgi sahibi olmayabilirler. Onun için uzman şirketlerin yardımından yararlanıldığında, işlerin ilgili alanda yetkili olan uzmanlar tarafından yürütülmesi sayesinde, hizmetleri karşılığında ödenen ücretler tamamen telafi edilir.

RosCo’nun tüzel ki̇şi̇lerden alacak tahsi̇li̇ i̇le i̇lgi̇li̇ sunduğu hi̇zmetler:

-
Alacaklarin mahkeme öncesi̇ tahsi̇li̇ ve anlaşmazliklarin çözülmesi̇ alacaklarin mahkeme öncesi̇ tahsi̇li̇ ve anlaşmazliklarin çözülmesi̇
-
İcra i̇şlemleri̇ni̇n taki̇bi̇
-
Alacaklarin mahkeme yoluyla tahsi̇l edi̇lmesi̇

«RosСo» uzmanlari tarafindan sağlanan hukuki̇ ve organi̇zasyonel destek sayesi̇nde:

  • Davanın tüm hususları doğru bir şekilde değerlendirilir ve dikkate alınır.
  • Hem mahkeme dışı hem de mahkeme yoluyla anlaşmazlığın çözülmesi için alınması gereken tedbirler komple olarak geliştirilir.
  • Alacak tahsili kanunlar ihlal edilmeden gerçekleştirilir.

«RosСo» i̇le i̇şbi̇rli̇ği̇ avantajlari

Moskova’da tüzel kişilerden alacakları tahsil eden danışmanlık şirketimiz, vasıflı uzman hizmetlerini ve desteğini sizlere sunmaktan mutluluk duyar.

Müşterimize davanın her aşamasında yardımcı oluruz:

  • - Olayların ekspertizi, perspektiflerin ve risklerin değerlendirilmesi
  • - Alacak tahsili ile ilgili strateji geliştirme
  • - Mahkeme öncesi anlaşmazlığın çözülmesi: arabuluculuk, hak talebi çalışmaları
  • - Alacakların mahkeme yoluyla tahsil edilmesi
  • - İcra işlemlerinin takibi

Bir çok müşteri için bu tür hukuk hizmetlerinin bedeli önem taşımaktadır — «RosСo» yardımıyla alacakların tahsili çok kolaydır, bedeli de hızlılık ve müşteri için rahatsız edici durumların olmaması sayesinde telafi edilir.

Alacakların türünü ve niteliğini doğru bir şekilde tespit etmek için yeterli tecrübelere sahip olduğumuz gibi, anlaşmazlığı “sulh yoluyla” ve en düşük masraflarla çözmeniz için yardımcı oluruz.

«RosСo» hizmetlerinin bedeli çok uygundur – alacakların tahsili müşteri için külfet oluşturmaz.

Her türlü belgeleri hazırlamanıza yardım ederiz, borçlunun bilgilendirildiğinden emin oluruz, ve alacakların eksiksiz olarak tahsil edilmesini sağlarız.

-

«RosCo» şirketi, her türlü icra makamlarında müşteriye destek sağlar. Bir gerçek kişi, alacaklarının bir tüzel kişiden tahsil edilmesi ile ilgili hukuki hizmetlere ihtiyaç duyarsa, bu tür davalar mahkemede çözülmektedir. Bireysel girişimciler dahil olmak üzere ticari birimler arasındaki anlaşmazlıklar tahkim yoluyla çözülür.

Bunun dışında davalar arabuluculuk yoluyla da çözülebilir. Fakat bu tür organların kararları ile ilgili icra evraklarının tahkim mahkemesi tarafından düzenlendiği unutulmamalıdır.

Şirketimize hukuk hizmetlerinden yararlanmak üzere başvurduğunuzda, uzmanlarımızın bütün hukuki, iktisadi, evraksal ve diğer nüansları hakkında bilgi sahibi olduğundan emin olabilirsiniz.

Biz, davaya bir bütün olarak yaklaşarak işi baştan sonuna kadar takip ederiz. Alacak tahsili hizmetleri kapsamında ön danışmanlık hizmetleri, aniden ortaya çıkan sorunların operatif bir şekilde çözülmesi ile ilgili hizmetler de verilmektedir.

«RosСo» uzun yıllardan beri bu tür davaları çözüyor ve elemanlarımız her türlü olaylara hazırlar. Biz, finansal kayıpları, hoş olmayan tartışmaları minimize etmek için elimizden geleni yapıyoruz, zor görüşmeler ve hak talebi ile ilgili işlemleri üstleniyoruz.

Bizimle işbirliğiniz – başarınızın temelidir.

Bir iş kurmak için ihtiyacınız olan en iyi 5 bankacılık ürünü
Bir iş kurmak için ihtiyacınız olan en iyi 5 bankacılık ürünü
Bir işe başlarken, belirli bankacılık ürünlerinin kullanımı hakkında sorular ortaya çıkıyor. Ayrıca, bankaların kendileri hizmetlerini acemi işadamlarına tanıtmaktadır. Hangi bankacılık ürünleri iş için gerçekten yararlıdır? RKO için hangi tarife seçilir? POS kredisi. Hangi durumlarda acquiring vazgeçilmezdir? Bir bankada çevrimiçi yazarkasa için nasıl başvurulur? İşletme kredisi nasıl alınır? ... https://rosco.com.tr/​​​​ info@rosco.com.tr Cep +7 (925) 585-49-90 Ofis +7(499)444-00-00
Bir şirket satın almak mı yoksa yeni bir şirket açmak mı?
Bir şirket satın almak mı yoksa yeni bir şirket açmak mı? Bir işe farklı şekillerde başlayabilirsiniz - geçmişi olan, kurulmuş iş ilişkileri olan hazır bir şirket satın alın veya yeni bir tane kaydedin. Bir işadamı bu seçeneklerin her birinde hangi nüansları dikkate almalıdır? Neyin daha iyi olduğuna net bir şekilde karar vermenize izin veren evrensel bir tarif olmadığını hemen not ediyoruz: hazır bir iş veya “temiz bir sayfadan” bir iş. Hazır bir iş satın almanın artıları ve eksileri nelerdir? Yeni bir şirket kurmanın artıları ve eksileri nelerdir? ... https://rosco.com.tr/​​​​ info@rosco.com.tr Cep +7 (925) 585-49-90 Ofis +7(499)444-00-00
2022'de yabancı işçilerin izin verilen payı
2022'de yabancı işçilerin izin verilen payı Rusya Federasyonu Hükümeti, Rusya'da faaliyet gösteren şirketler için 2022 için yabancı işgücünün payını bir kez daha onayladı. Hangi yabancılar kısıtlamaya tabidir? Bu göstergenin aşılmaması için işveren tarafından ne yapılması gerekiyor? Rusya Federasyonu Hükümeti, yabancıların şirketlerdeki izin verilen payını ve kotalar oluşturarak yabancı işgücü akışını yıllık olarak düzenler. Rusya Federasyonu'nun bolge bağlamında belirli yabancı meslekleri için kotalar belirlenir. Yabancıların payları ise şirket faaliyetleri kapsamında yüzde olarak belirlenmektedir. Rusya'daki sosyo-ekonomik durum dikkate alınarak yabancı işçi ihtiyacı bu şekilde belirlenir. Ve şirketlerde çalışacak yabancıların oranı, bir sonraki takvim yılı için Hükümete sunulan tahmin verileri temelinde hesaplanmaktadır. 7 Ekim 2021 tarihli ve 1706 sayılı Rusya Federasyonu Hükümeti Kararnamesi, 2022 için Rusya'da çalışabilecek yabancıların payını onayladı. 2022 için yabancıların çalışması için onaylanan paylar nelerdir? Hangi yabancılar kısıtlamaya tabi değildir? Bir işveren yabancı sayısını istenen göstergeye nasıl getirebilir? Yabancıların payını aşan bir işverenin cezası nedir? ... https://rosco.com.tr/​​​​ info@rosco.com.tr Cep +7 (925) 585-49-90 Ofis +7(499)444-00-00
Si̇pari̇ş hi̇zmeti̇
* - required for filling