DEĞİŞİKLİKLER (ADRES, GENEL MÜDÜR VS.)

Her şirketin sürdürdüğü faaliyeti sırasında çeşitli değişiklikler yapılmaktadır, ve bu değişikliklerin profesyonelce sunulan hukuki hizmetlere ve devlet tesciline ihtiyacı bulunmaktadır.«RosСo» Şirketi, yapılan değişikliklerin şirketin evraklarında ve devlet sicilinde kayıt hizmetlerini sunmaktadır.

Şirket’in aşağıdaki maddelerde belirtilen değişikliklerin sicil belgelerine ve Ana sözleşme’ye kayıt edilmesi gerekmektedir:

HİZMETLERİN BEDELİ
Şirket’in kuruluş evraklarında değişikliklerin yapılması (adres değişikliği, ünvan değişikliği, ana sermaye tutarının değişmesi vs.)
9 700 ruble
Sicil Özetinde değişikliklerin yapılması (Genel müdürü değişikliği, nace kodları değişikliği, kimlik belgelerindeki değişikliği vs.)
7 400 ruble
Yabancı bir serbest meslek sahibi ile çalışırken ne yapmalı?
RosCo Hukuk, Muhasebe, Mali Denetim
Yabancı bir serbest meslek sahibi ile çalışırken ne yapmalı?
Birçok yabancı para kazanmak için Rusya'ya geliyor. Bazıları bir işverenin yanında iş buluyor, bazıları ise kendi şahıs şirketlerini ...
Bir şirketin cari hesabı bloke edildiğinde hangi işlemler yapılabilir?
Bir şirketin veya girişimcinin cari hesabının bloke edilmesi birçok işlemin kısıtlanmasına yol açar. Ama hepsi değil. Bu videoda ...
Nirvana'da icra memuru: borçlar nasıl tahsil edilir?
İşverenler çalışanlarına ücret öderken belirli gereklilikleri yerine getirmelidir. İşverenlerin nelere dikkat etmesi gerekir?