HAKKIMIZDA LİSANSLAR MÜŞTERİLERİMİZ HAKKIMIZDA HABERLER İLETİŞİM

Hakkimizda haberler

Bir LLC'nin kaydı, yeni bir organizasyonun faaliyetlerinin başlangıcı için ilk noktadır. Belgelerin oluşturulmasındaki herhangi bir teknik hata, kaydı reddetmenin resmi bir nedeni olabilir. RosCo avukatları hızlı ve sorunsuz bir şekilde Miridium için bir iş açmaya yardımcı oldu.
Yurtdışından davet edilen uzmanların emeğini kullanan işletme sahipleri, ilgili tüm prosedürleri bilmeli ve istikrarlı bir şekilde takip etmelidir. Aksi takdirde, büyük bir para cezası gelir. Bu bağlamda, TRIUS LLC, RosCo'dan profesyonellerle çalismaya karar verdi. Avukatlarımız, bir erkek kozmetik üreticisinin, yabancı bir vatandaşın istihdam bildirimini hızlı ve doğru bir şekilde düzenlemesine ve göndermesine yardımcı oldu.
RosCo ve VITEK MÜHENDİSLİK LLC, bir tedarik sözleşmesi kapsamında fonları geri almak için çıkarları mahkemede temsil etmek üzere bir anlaşma imzaladı.
Türk şirketi Kayıkçıoğlu lojistik, hukuk hizmetleri ve muhasebe hizmetlerinin sağlanması için RosCo ile bir anlaşma imzaladı.
Uzun müzakereler ve karşı tarafla online bir toplantıdan sonra, RosCo uzmanları Türk şirketi HELS'e yüksek kaliteli hukuki hizmetler sunabildiler.
Şirketin etkin gelişimi, öngörülemeyen kayıplardan korunma ve mevcut faaliyetlerin optimizasyonu için bir denetim yapılması yeterlidir. SUNWARD RUS LLC, bu sorunu çözmek için RosCo uzmanlarına başvurdu.
Yurtdışından nitelikli bir uzmanın işe alınması, firmanın prestijini yükseltmek için kesinlikle faydalı bir adımdır. AGT Fasad Üretim ve İnşaat Şirketi, yabancı vatandaşların istihdam bildiriminin doldurulmasında yardım almak üzere RosCo'ya başvurdu.
Çağdaş iş dünyasının gerçekleri şöyle ki, borçluları adalete teslim etmeden tüm sorunları "dostane" bir şekilde çözmek her zaman mümkün değildir. İNTER TRADE LTD. ŞTİ., mal tedarik sözleşmesi kapsamında alacağının tahsilinde yardım için RosCo'ya başvurdu.
Özel istihdam bürolarının akreditasyonu profesyonel bir yaklaşım gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle Prime Vertical MDD Ltd. Şti., kadro dışı akreditasyon hizmeti için RosCo'ya başvurdu.
Çalışanları envanteri ve inceliklerini iyi bilen bir şirket bulmak kolay değil. AltraVita Tüp Bebek Kliniği, RosCo’ya hizmet için başvurdu ve bu işlemi başarıyla gerçekleştirdi.
1 2 3 4 5 33

Soru sorun
* - required for filling