HAKKIMIZDA LİSANSLAR MÜŞTERİLERİMİZ HAKKIMIZDA HABERLER İLETİŞİM

HUKUKİ HİZMETLERİ

Üretim hacmine ve yapılan işlerin niteliğine bağlı olmaksızın her şirket vasıflı hukuki hizmetlere ihtiyaç duyar.

Uzman yardımı aşağıdaki durumlarda gerekebilir:

Başlangiç aşamasinda kuruluş evraklarının ve tüzüğün, ilk sözleşme formlarının hazırlanması.

Şi̇rketi̇n tasfi̇yesi̇, kapatilmasi, yeni̇den yapilandirilmasi borçlularla görüşme yapılması, vergi ve diğer resmi organlarla çalışma.

Faali̇yetleri̇n yürütülmesi̇ sirasinda anlaşma yapılması sırasında hukuki destek, mahkeme davalarına katılma, hukuki konularla ilgili danışmanlık ve benzer konular.

Yukarıda sıralanan işlerin yapılması için her zaman kadrolu eleman tutmak gerekli olmayabilir.

Küçük şirketlerin hukukçu için bir işyeri hazırlama, sosyal paketini ödeme ve vergilerini ödeme imkanı her zaman olmayabilir.

Büyük şirketler ise genellikle bünyesinde hukukçu ekibini çalıştırırlar, ancak aşağıdaki durumlarda dış kaynaklardan hukuki yardım alırlar:

  • Uzmanlık alanında gerçekleştirilen işler için özel olarak eğitilmiş eksperlere hukuki yardım verilmesi gerekiyorsa;
  • Şirketin kendi elemanları büyük projelerle meşgul ve rutin işlere zaman ayıramıyorlarsa.

RosCo, Moskova’da ihtiyacı olan şirketlere hukuki yardım hizmetini uygun bir ücret karşılığında veriyor.

Tercübeli̇ hukukçu eki̇bi̇nden profesyonel destek

Bazı şirketler, işletmenin faaliyetlerinde hukuki konulara yeterince dikkat etmiyor. Bu şirketler, problemleri ortaya çıktıkça çözmeye çalışırlar ve bunun doğru bir strateji olduğuna inanırlar.

Ancak bu durumda bile hukuki destek yine de gerekebilir. Ve yardım ne kadar erken alınırsa o kadar iyidir – uzun zamandır dikkat edilmeyen konular büyük finansal ve psikolojik kayıplara yol açabilir.

RosCo’ya tedarikçi veya alıcı ile alacakların tahsili konusunda ilk görüşmeler yapıldığı zaman başvurmak mahkeme yolu ile alacakları tahsil etmeye çalışmaktan çok daha hesaplı çıkar. Profesyonellerle işbirliği yaptığınızda, geçici anlaşmazlıklara rağmen uzun zamandır çalıştığınız partnerinizle iyi ilişki içinde kalma ihtimali daha yüksektir.

Bunun dışında, hukuki yardım hizmetleri aşağıdakileri kapsar:

  • Yürürlükte olan mevzuat ve güncel düzenleyici evraklarla ilgili olan konularda danışmanlık.
  • Şirket faaliyetlerinin hukuki açıdan denetlenmesi, mevcut evrak akış sisteminin kontrol edilmesi veya gerekli olduğunda geliştirilmesi.
  • Sözleşme hazırlanması, yükümlülüklerin yerine getirilmesinin takibi, karşı taraflarla görüşme yapılması.
  • Hak talebi çalışmaları, müşteri haklarının mahkemede savunulması.
  • Diğer hukuki hizmetler.
Bir iş kurmak için ihtiyacınız olan en iyi 5 bankacılık ürünü
Bir iş kurmak için ihtiyacınız olan en iyi 5 bankacılık ürünü
Bir işe başlarken, belirli bankacılık ürünlerinin kullanımı hakkında sorular ortaya çıkıyor. Ayrıca, bankaların kendileri hizmetlerini acemi işadamlarına tanıtmaktadır. Hangi bankacılık ürünleri iş için gerçekten yararlıdır? RKO için hangi tarife seçilir? POS kredisi. Hangi durumlarda acquiring vazgeçilmezdir? Bir bankada çevrimiçi yazarkasa için nasıl başvurulur? İşletme kredisi nasıl alınır? ... https://rosco.com.tr/​​​​ info@rosco.com.tr Cep +7 (925) 585-49-90 Ofis +7(499)444-00-00
Bir şirket satın almak mı yoksa yeni bir şirket açmak mı?
Bir şirket satın almak mı yoksa yeni bir şirket açmak mı? Bir işe farklı şekillerde başlayabilirsiniz - geçmişi olan, kurulmuş iş ilişkileri olan hazır bir şirket satın alın veya yeni bir tane kaydedin. Bir işadamı bu seçeneklerin her birinde hangi nüansları dikkate almalıdır? Neyin daha iyi olduğuna net bir şekilde karar vermenize izin veren evrensel bir tarif olmadığını hemen not ediyoruz: hazır bir iş veya “temiz bir sayfadan” bir iş. Hazır bir iş satın almanın artıları ve eksileri nelerdir? Yeni bir şirket kurmanın artıları ve eksileri nelerdir? ... https://rosco.com.tr/​​​​ info@rosco.com.tr Cep +7 (925) 585-49-90 Ofis +7(499)444-00-00
2022'de yabancı işçilerin izin verilen payı
2022'de yabancı işçilerin izin verilen payı Rusya Federasyonu Hükümeti, Rusya'da faaliyet gösteren şirketler için 2022 için yabancı işgücünün payını bir kez daha onayladı. Hangi yabancılar kısıtlamaya tabidir? Bu göstergenin aşılmaması için işveren tarafından ne yapılması gerekiyor? Rusya Federasyonu Hükümeti, yabancıların şirketlerdeki izin verilen payını ve kotalar oluşturarak yabancı işgücü akışını yıllık olarak düzenler. Rusya Federasyonu'nun bolge bağlamında belirli yabancı meslekleri için kotalar belirlenir. Yabancıların payları ise şirket faaliyetleri kapsamında yüzde olarak belirlenmektedir. Rusya'daki sosyo-ekonomik durum dikkate alınarak yabancı işçi ihtiyacı bu şekilde belirlenir. Ve şirketlerde çalışacak yabancıların oranı, bir sonraki takvim yılı için Hükümete sunulan tahmin verileri temelinde hesaplanmaktadır. 7 Ekim 2021 tarihli ve 1706 sayılı Rusya Federasyonu Hükümeti Kararnamesi, 2022 için Rusya'da çalışabilecek yabancıların payını onayladı. 2022 için yabancıların çalışması için onaylanan paylar nelerdir? Hangi yabancılar kısıtlamaya tabi değildir? Bir işveren yabancı sayısını istenen göstergeye nasıl getirebilir? Yabancıların payını aşan bir işverenin cezası nedir? ... https://rosco.com.tr/​​​​ info@rosco.com.tr Cep +7 (925) 585-49-90 Ofis +7(499)444-00-00
Si̇pari̇ş hi̇zmeti̇
* - required for filling